Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2020, 10:50

The Sims 4 - oto co jeszcze dostaniemy za darmo w patchu

Studio Maxis ujawniło datę premiery i zawartość kolejnego dużego patcha do The Sims 4. Aktualizacja wprowadzi do gry m.in. strażaków i komorników oraz zaproponuje ulepszenia interfejsu ekwipunku.

The Sims 4 - oto co jeszcze dostaniemy za darmo w patchu - ilustracja #1
Patch wprowadzi m.in. strażaków.
Patch wprowadzi:
  1. strażaków;
  2. komorników;
  3. drabiny;
  4. więcej opcji analizowania opłat;
  5. ulepszony interfejs ekwipunku;
  6. swobodne umieszczanie drzwi i okien w trybie budowania.

Dwa tygodnie temu studio Maxis poinformowało, że premierę dodatku The Sims 4: Eco Lifestyle poprzedzi aktualizacja, która wprowadzi do podstawowej gry nową zawartość. Wtedy ujawniono jednak tylko, że za darmo otrzymamy drabiny. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje patch oraz jakie inne atrakcje zaoferuje.

Aktualizacja ukaże się 2 czerwca. Wzbogaci The Sims 4 o strażaków, których gracz będzie mógł wezwać na pomoc przy pożarach. Ponadto komornicy, wprowadzeni w zeszłorocznym dodatku Uniwersytet, zostaną dodani do bazowej gry. W rozszerzeniu ścigali nas oni tylko za zaległości w czesnym, a teraz również długi w opłatach sprawią, że po kilku dniach wpadną do domu simów i zabiorą stamtąd przedmioty na spłatę zobowiązań.

Rozbudowane zostaną także opcje związane z opłatami. Gracz będzie mógł sprawdzić, ile wynoszą podatki, opłaty za prąd i wodę czy kary finansowe, jak również ile oszczędzają dzięki upustom od fiskusa.

Patch gruntownie przebuduje też interfejs ekwipunku. Możliwe będzie zaznaczanie wielu przedmiotów równocześnie, ich sortowanie według różnorodnych kryteriów oraz filtrowanie z podziałem na kategorie.

Ponadto aktualizacja wreszcie zapewni pełną swobodę w wybieraniu umiejscowienia drzwi oraz okien w domach. Wcześniej te obiekty można było umieszczać jedynie na sztywnej siatce w trybie budowania.

Przypomnijmy na koniec, że dodatek The Sims 4: Życie Eko ukaże się 5 czerwca tego roku, czyli trzy dni po premierze aktualizacji. Rozszerzenie zadebiutuje równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Oficjalna strona dodatku