Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2020, 11:30

autor: Daria "Pri" Bocheńska

The Sims 4 – odtworzono wzruszającą scenę z kultowego filmu Pixara

Słynna scena z filmu Odlot, ukazująca losy Carla i Ellie, została odtworzona w grze The Sims 4. Zarówno odwzorowany fragment, jak i proces budowania domu z animacji można obejrzeć w filmie na YouTube.

Sekwencja z filmu Odlot od Pixar Animation Studios, w której ukazane są sceny z życia Carla i Ellie, przeszła już do historii. Teraz mamy okazję zobaczyć ją ponownie w nieco innym wydaniu. SimplySimmer19, aktywna użytkowniczka serwisu Reddit oraz youtuberka (na YouTube jako Simply Simmer), odtworzyła ten słynny fragment w grze The Sims 4.

The Sims 4 – odtworzono wzruszającą scenę z kultowego filmu Pixara - ilustracja #1
Dom został odwzorowany z dużą dbałością o szczegóły.

Film, który SimplySimmer19 opublikowała w serwisie YouTube, jest animacją poklatkową, rozpoczynającą się od przedstawienia procesu budowania domu z animacji. Autorka opowiada przy okazji o własnej inwencji twórczej i pokojach, które dekorowała według własnego uznania, gdyż nie były one pokazane w filmie. Zdecydowała się między innymi na stworzenie pokoju dziecięcego, bo chociaż małżeństwo z Odlotu straciło dziecko, uznała to za zbyt istotny element ich życia, by móc go pominąć.

Po części z budowaniem możemy w końcu zobaczyć postaci Carla i Ellie. Podobnie jak w oryginalnej animacji, wideo ukazuje upływ czasu, a na samym końcu także odejście Ellie. Sceny wybrane przez autorkę musiały zostać nieco zmienione tak, by miejscem akcji dla wszystkich mógł być dom.

Dzieło SimplySimmer19 zostało przyjęte bardzo pozytywnie. Post, który opublikowała w serwisie Reddit nie spotkał się z żadną negatywną opinią. Na profilu autorki można znaleźć także wiele innych prac – udało jej się odtworzyć między innymi dom z serii Rick i Morty oraz apartamenty z serialu Teoria wielkiego podrywu.

  1. The Sims 4 – gracz uwięził około 200 Simów w jednym pomieszczeniu
  2. Straszne eksperymenty w The Sims – od 100 simów w izolacji po jedną toaletę
  3. Kanał Simply Simmer
  4. Oficjalna strona The Sims 4