Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2021, 10:45

autor: Przemysław Dygas

Marokańskie wnętrza w The Sims 4; EA zapowiada Courtyard Oasis Kit

The Sims 4 otrzyma niedługo kolejne DLC. Courtyard Oasis Kit wprowadzi do gry elementy wystroju inspirowane marokańską kulturą.

The Sims 4 wzbogaci się niedługo o kolejne DLC. Courtyard Oasis Kit zadebiutuje 18 maja i wprowadzi do gry nowe meble oraz elementy wystroju wnętrz. Wszystkie obiekty inspirowane są marokańską architekturą. Jest to zgodne z poprzednią zapowiedzią twórców o większym nacisku na dodatki reprezentujące różne kultury. Pierwszy z nich wydano jeszcze w ubiegłym roku i reprezentował on latynoski folklor. Został jednak udostępniony graczom za darmo, w przeciwieństwie do Courtyard Oasis.

Deweloperzy zdradzili, że DLC pozwoli na stworzenie wnętrz na modłę Riad, które spotkać możemy w miastach Maroka. Jest to specyficzny rodzaj domu, który charakteryzuje się wewnętrznym dziedzińcem. Mógł się w nim znajdować na przykład ogród, fontanna lub drzewa palmowe.

Courtyard Oasis to czwarty dodatek z oznaczeniem Kit (w Polsce Kolekcja). Są to niewielkie paczki zawartości, które wprowadzają mniej zmian niż tradycyjne DLC. Przekłada się to także na ich cenę. Poprzednie Kolekcje kosztowały 24,90 zł. EA na razie nie zdradziło ceny Courtyard Oasis, lecz możemy podejrzewać, że będzie ona taka sama, jak przy poprzednich okazjach.