Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2021, 14:23

Majowa aktualizacja do The Sims 4 wprowadza nowe kolory włosów

Wczoraj do The Sims 4 trafiła kolejna duża aktualizacja. Wprowadza ona do gry nowe kolory włosów oraz system lubię/nie lubię. Usprawniono także działanie piętrowych łóżek.

W połowie miesiąca Electronic Arts ogłosiło szereg nowości, jakie tego lata zawitają do The Sims 4. Wśród nich były trzy darmowe aktualizacje. Wczoraj pierwsza z nich ujrzała światło dzienne. Dzięki niej gra wzbogaciła się o nowe kolory włosów oraz system upodobań. Poprawiono także piętrowe łóżka oraz wyeliminowano część błędów.

Aktualizacja wprowadza dwie duże zmiany. Pierwszą z nich jest implementacja sześciu nowych kolorów włosów w odcieniach blondu i brązu. Dzięki temu gra wzbogaciła się o bardziej naturalne odcienie.

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/news/update-5-27-2021 - Majowa aktualizacja do The Sims 4 wprowadza nowe kolory włosów - wiadomość - 2021-05-28
Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/news/update-5-27-2021
Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/news/update-5-27-2021 - Majowa aktualizacja do The Sims 4 wprowadza nowe kolory włosów - wiadomość - 2021-05-28
Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/news/update-5-27-2021

Drugą zmianą jest system upodobań. Od teraz każdy sim ma swoje własne preferencje dotyczące między innymi muzyki, kolorów i aktywności. Wpłyną one na zachowanie sima oraz to, jakie czynności będzie chciał wykonywać. Łącznie można zdefiniować 20 rzeczy, które postać lubi bądź nie.

Łatka modyfikuje także funkcjonalność łóżek piętrowych. Od teraz można już stawiać pod nimi nie tylko inne pojedyncze posłanie (jak to miało miejsce do tej pory), ale również pozostałe meble, takie jak biurka, komody czy kanapy.

Przy okazji naprawiono szereg błędów pojawiających się w grze. Od teraz kolor skóry niemowląt nie będzie się już zmieniać w niektórych sytuacjach. Zadbano również, by simowie przestali marnować jedzenie (i pieniądze). Ukrócono problem z kompulsywnym gotowaniem, w którym to postacie regularnie zapominały o przygotowanych przez siebie posiłkach i robiły kolejne. Oprócz tego nasi podopieczni będą już sami z siebie wybierać opcję „zjedz resztki”.

The Sims 4 wzbogaciło się więc o kolejną darmową zawartość. I tym razem udało się obejść bez większych problemów i kontrowersji.

  1. Efekt IKEA, czyli jak uwierzyliśmy, że akcesoria do Sims 4 są super (choć nie są)
  2. The Sims 4 – poradnik do gry
  3. Maxis Studios – strona oficjalna
  4. The Sims 4 – strona oficjalna