Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2021, 19:16

Letnia mapa drogowa The Sims 4 - nowe dodatki i aktualizacje

Electronic Arts ogłosiło, co latem zawita do The Sims 4. W ciągu tych miesięcy otrzymamy między innymi nowy duży dodatek, pakiet rozgrywki oraz trzy bezpłatne aktualizacje.

Electronic Arts podzieliło się planami na rozwój The Sims 4 w dwóch kolejnych miesiącach. Wynika z nich, że tego lata popularna produkcja wzbogaci się o sporo nowej zawartości – płatnej, jak i darmowej.

Na razie opublikowana została jedynie jedna grafika, opisująca ogólnie, co trafi do The Sims 4. Wynika z niej, że w ciągu nadchodzących miesięcy otrzymamy inspirowany naturą duży dodatek, implementujący nową karierę pakiet rozgrywki oraz skupioną na relaksie kolekcję. Prawdopodobnie ostatnim z wymienionych jest zapowiedziany w zeszłym tygodniu Courtyard Oasis Kit, który wejdzie do sprzedaży już jutro. Oprócz tego w najbliższym czasie do gry zawitają również trzy bezpłatne aktualizacje oraz nowe wydarzenia.

Na ten moment informacje są mało konkretne. Możliwe jednak, że zostaną one niedługo doprecyzowane. Jutro o godzinie 20 czasu polskiego odbędzie się bowiem transmisja Inside Maxis, w której udział wezmą twórcy The Sims 4. Obejrzeć ją można na platformie Twitch.

  1. Efekt IKEA, czyli jak uwierzyliśmy, że akcesoria do Sims 4 są super (choć nie są)
  2. The Sims 4 – poradnik do gry
  3. Maxis Studios – strona oficjalna
  4. The Sims 4 – strona oficjalna