Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2021, 15:12

Oglądaj z nami pokaz gry Far Cry 6

Dziś o godzinie 18:30 odbędzie się pokaz firmy Ubisoft, na którym mamy zobaczyć pierwszy gameplay z gry Far Cry 6.

Po przesunięciu premiery Far Cry 6 firma Ubisoft przez długi czas odwlekała pokazanie gameplayu z nowej odsłony popularnego cyklu FPS-ów. Na szczęście oczekiwanie możemy już prawie uznać za zakończone, gdyż dziś o godzinie 18:30 Francuzi zaprezentują pierwszy fragment rozgrywki ze swojej nowej produkcji. Pokaz będziemy mogli obejrzeć za pośrednictwem serwisów YouTube oraz Twitch.

Bardzo możliwe, że przy okazji poznamy ostateczną datę premiery Far Cry 6. Ubisoft może nas jednak potrzymać jeszcze w niepewności i ujawnić ją dopiero na tegorocznych targach E3.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej

E3 2021