Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 28 listopada 2015, 12:18

The Shard of Life dużym darmowym dodatkiem do Lara Croft GO

Ukazał się nowy patch do mobilnej gry logicznej Lara Croft GO. Wprowadza on nową darmwą minikampanię zatytułowaną The Shard of Life.

Firma Square Enix sprawiła graczom miły prezent wypuszczając nowy darmowy dodatek do gry logicznej Lara Croft GO, będącej jedną z najlepszych mobilnych produkcji tego roku.

Dodatek zatytułowany został The Shard of Life i oferuje sporych rozmiarów mini-kampanię. W niej Lara Croft musi udać się do Jaskini Ognia i odnaleźć tam tytułowy artefakt. Na drodze do skarbu czeka na nią dwadzieścia sześć łamigłówek. Wszystkie one rozgrywają się w całkiem nowych lokacjach, w których nie zabrakło także kilku nowych typów potworów oraz nieznanych wcześniej mechanizmów zabawy.

Ponadto aktualizacja rozszerza listę kostiumów o dwa nowe zestawy i wprowadza dodatkowy typ klejnotów, które możemy (choć nie musimy) zbierać do podbicia swoich wyników. Nie zabrakło także świeżych Osiągnięć. Listę zmian zamyka wprowadzenie opcji robienia screenshotów i dzielenia się nimi z resztą społeczności.

Przypomnijmy, że Lara Croft GO to produkcja, która reinterpretuje schematy serii Tomb Raider w formie gry logicznej. Zadaniem gracza cały czas jest eksplorowanie ruin, rozwiązywanie zagadek, walka z wrogami oraz omijanie pułapek. Wszystko to odbywa się jednak w trybie turowym, a całość testuje wyłącznie nas spryt, a nie zręczność. Nawet starcia pozostają wierne tej zasadzie i ich wynik zależy tylko od tego, z której strony zaatakujemy.

Lara Croft GO okazało się sporym sukcesem i jest zdecydowanie najlepszą mobilną odsłoną tej marki. Dlatego cieszy nas, że Square Enix rozwija ten projekt i liczymy na to, że The Shard of Life nie będzie ostatnim dodatkiem, jaki się ukaże do tego przeboju. Niestety na koniec musimy rozczarować użytkowników Windows Phone. Aktualizacja nie ukazała się na razie na ten system i twórcy nie powiedzieli, czy w ogóle mają to w planach.

Lara Croft GO w App Store

Lara Croft GO w Google Play