Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2012, 11:35

autor: Hed

The Raven – nowa przygodówka od twórców The Book of Unwritten Tales

The Raven to nowa przygodówka twórców The Book of Unwritten Tales, czyli studia KING Art. Produkcja zostanie wydana przez firmę Nordic Games. Pierwszy pokaz odbędzie się na targach Gamescom.

The Raven – nowa przygodówka od twórców The Book of Unwritten Tales - ilustracja #1

Firma Nordic Games wyda przygodówkę The Raven, którą stworzy KING Art, studio znane z ciepło przyjętej gry The Book of Unwritten Tales. Produkcja opowiadająca o pościgu za tytułowym złodziejem dzieł sztuki trafi na komputery PC i Mac oraz konsole. Wydawca pokaże ją po raz pierwszy na niemieckich targach Gamescom, które odbędą się w tym tygodniu. Twórcy zapewniają, że dostaniemy klimatyczną i szybką grę typu point’n’click.

W The Raven przeniesiemy się do Europy z lat 60. ubiegłego wieku, aby poznać historię tytułowego włamywacza, który zyskał swój przydomek, bo zostawia za sobą krucze pióra. Co ciekawe, staniemy po obu stronach – śledczego oraz samego złodzieja. Dzięki temu gra połączy motyw prowadzenia dochodzenia oraz organizowania skoku rabunkowego. Fabuła będzie związana z szafirem Eye of the Sphinx i jego transportem ze Szwajcarii do Egiptu.

Firma Nordic Games i studio KING Art zapewniają, że The Raven spodoba się szerokiej publiczności, bo będzie intrygującą i wciągającą produkcją. W tym momencie nie wiemy nawet, jak gra wygląda. Wydawca obiecał pokazać ją na targach Gamescom. Dotychczasowa praca KING Art pozwala jednak bezpiecznie założyć, że otrzymamy ciekawą przygodówkę. Fani gatunku powinni więc wpisać The Raven na listę obserwowanych tytułów.

  1. Oficjalna strona The Raven
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Raven: Dziedzictwo mistrza złodziei

The Raven: Dziedzictwo mistrza złodziei