Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2015, 18:30

autor: Pirlond

The Order: 1886 - posłuchaj polskiej wersji językowej

The Order: 1886 – nowa gra studia Ready at Dawn powstająca z myślą o PlayStation 4 – ukaże się w Polsce w pełnej polskiej wersji językowej, co oznacza, że zlokalizowane zostaną nie tylko napisy, ale i dubbing. Nadwiślański oddział Sony opublikował pierwszy zwiastun, na którym można usłyszeć próbkę rodzimych głosów.

Nadchodzące The Order: 1886 – które ukaże się tylko na PlayStation 4 – zostanie wydane w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. I choć do premiery – zaplanowanej na 20 lutego tego roku – pozostało zaledwie 17 dni, do tej pory nie dane nam było usłyszeć próbki rodzimego dubbingu. Nareszcie się jednak doczekaliśmy, bo firma Sony zdecydowała się udostępnić polską edycję zwiastuna, w której głosy postaciom podkładają aktorzy znad Wisły. Pierwotnie trailer został opublikowany w ubiegłym tygodniu i wprowadza graczy w fabułę najnowszej produkcji studia Ready at Dawn. Sam dubbing wypada całkiem nieźle. Możecie się o tym zresztą przekonać sami – powyżej znajdziecie rodzimą wersję filmiku, a poniżej jego oryginał po angielsku.

The Order: 1886 jest pierwszą grą znanego głównie z przenośnych odsłon God of War studia Ready at Dawn powstającą na platformę stacjonarną. (tytuł ukaże się tylko na PlayStation 4) Produkcja przeniesie nas do alternatywnego, steampunkowego świata w epoce wiktoriańskiej, w którym ludzkość zmaga się z mutantami. Wcielimy się w niejakiego sir Galahada – rycerza walczącego z potworami Zakonu.