Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2014, 19:30

autor: Ender

The Order: 1886 – nowy gameplay w serwisie Twitch o godzinie 22.00

Dziś o godzinie 22.00 polskiego czasu, w serwisie Twitch premierę będzie miał najnowszy gameplay pochodzący z gry The Order: 1886. Tytuł jest ekskluzywną trzecioosobową strzelaniną, stworzoną z myślą o PlayStation 4, której akcja została osadzona w wiktoriańskiej Anglii.

Premiera gry powinna nastąpić jeszcze w tym roku - The Order: 1886 – nowy gameplay w serwisie Twitch o godzinie 22.00 - wiadomość - 2014-05-23
Premiera gry powinna nastąpić jeszcze w tym roku

Na oficjalnym blogu PlayStation, Sony zapowiedziało niespodziankę dla graczy oczekujących na premierę gry The Order: 1886. O godzinie 22.00 polskiego czasu, w serwisie Twitch włączony zostanie streaming całkowicie nowego gameplayu produkcji. Nie podano przy tym szczegółów, co do tego jak będzie długi i co konkretnie przedstawi. Od czasu ubiegłorocznej zapowiedzi, twórcy pokazywali przede wszystkim przerywniki filmowe i tylko drobne urywki samej rozgrywki. Miejmy nadzieję, że dziś zobaczymy jakieś większe fragmenty zabawy, konkretne poziomy, bronie oraz walkę z przeciwnikami.

The Order: 1886 to stworzona wyłącznie z myślą o PlayStation 4 trzecioosobowa strzelanina, której akcja została osadzona w wiktoriańskiej Anglii. Gracze wcielają się w członka tajemniczego zakonu, który swoimi korzeniami sięga czasów arturiańskich. Jego zadaniem jest walka z groźnymi stworami, które od setek lat zagrażają ludzkości. Twórcy przygotowali bogate tło fabularne, obejmujące alternatywną historię świata gry, a także tłumaczące obecność futurystycznego uzbrojenia i technologii.

Walka odbywa się w sposób zbliżony do tego co znanym z wielu dziesiątek innych TPS-ów. Deweloperzy obiecują jednak zróżnicowany arsenał oraz innowacyjny sposób wykorzystania osłon. The Order będzie działało w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę. Wieść ta rozczarowała część graczy liczących na zabawę w 60 FPS-ach, ale twórcy zapewnili, że w przypadku produkcji z kamerą umieszczoną za plecami bohatera połowa tej wartości w zupełności wystarczy. Z tego co wiemy, The Order nie będzie posiadać żadnego trybu multiplayer i skupi się jedynie na przedstawieniu kampanii fabularnej.

  1. Widzieliśmy grę The Order: 1886 - miks Uncharted z The Walking Dead (PS4)
  2. Oficjalna strona studia Ready At Dawn

Ostatnia aktualizacja: 2014-05-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
The Order: 1886

The Order: 1886