Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2014, 18:47

autor: Góral

Enemy Front - znamy wymagania sprzętowe polskiej strzelanki

Firma CI Games ujawniła wymagania sprzętowe PC-towej edycji strzelanki FPP Enemy Front. W zalecanej konfiguracji do zabawy wystarczy procesor Intel Core 2 Quad 2 GHz, 4 GB pamięci RAM oraz karta grafiki GeForce GTX 460.

Enemy Front do studia CI Games powoli zbliża się do premiery, która odbędzie się w Polsce 13 czerwca na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC. W związku z tym deweloper opublikował oficjalne wymagania sprzętowe ostatniej wymienionej edycji. Jak można się było spodziewać, nie są one strasznie wygórowane i raczej większość zainteresowanych graczy powinna bez problemu odpalić nową polską strzelankę FPP. Przy okazji zachęcam do zapoznania się z naszą ostatnią zapowiedzią produkcji, a osoby, które zdecydowały się już na przedpremierowy zakup Enemy Front odsyłam do porównywarki cenowej oraz Sklepu Gry-Online.

Enemy Front - znamy wymagania sprzętowe polskiej strzelanki - ilustracja #1

Wymagania minimalne:

  • Procesor: Intel Dual Core 2.6 GHz lub odpowiednik firmy AMD,
  • Pamięć: 3 GB RAM,
  • Karta grafiki: z 1 GB RAM i obsługą bibliotek DirectX 9.0c (GeForce 8800GT/Raedon HD 3850),
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/Win 7/Win 8.

Wymagania rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core 2 Quad 2 GHz lub odpowiednik firmy AMD,
  • Pamięć: 4 GB RAM,
  • Karta grafiki: GeForce GTX 460,
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/Win 7/Win 8.

Enemy Front to polska gra FPS autorstwa studia CI Games, znanego m.in. z serii Sniper: Ghost Warrior. Akcja produkcji rozegra się w czasach II wojny światowej, przy czym spora jej część ukaże Powstanie Warszawskie. Gracz wcieli się w Roberta Hawkinsa – amerykańskiego korespondenta wojennego, który po ujrzeniu na własne oczy okrucieństwa hitlerowców postanowił dołączyć do ruchu oporu.

Ostatnia aktualizacja: 2014-05-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.