Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2013, 18:32

autor: Góral

The LEGO Movie Videogame zapowiedziane. Gra ukaże się w przyszłym roku

The LEGO Movie Videogame, gra oparta na filmie The LEGO Movie, ukaże się w przyszłym roku - poinformował wydawca produkcji, firma Warner Bros. Interactive Entertainment. Tytuł dostępny będzie na większości platform sprzętowych.

Firmy Warner Bros. Interactive Entertainment i TT Games ujawniły kolejną grę z serii LEGO. Fani klockowych platformówek mogą już zacząć zacierać ręce na The LEGO Movie Videogame, produkcję opartą na nadchodzącym obrazie kinowym.

The LEGO Movie Videogame ukaże się w przyszłym roku. - The LEGO Movie Videogame zapowiedziane. Gra ukaże się w przyszłym roku - wiadomość - 2013-07-16
The LEGO Movie Videogame ukaże się w przyszłym roku.

Tytuł, wraz z filmem The LEGO Movie, ukaże się na rynku w przyszłym roku. Projekt ma być dostępny na większość platform sprzętowych. Zagrają więc użytkownicy konsol Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 i 4, Wii U, 3DS, PS Vita, a także osoby lubujące się w zabawie na komputerach PC.

Historia opowie o niejakim Emmecie, zwyczajnej, nudnej i przestrzegającej prawa postaci, który został przez przypadek wzięty za nadzwyczajnego herosa, zdolnego uratować świat. W czasie przygody napotkamy różnych bohaterów, z którymi trzeba będzie spróbować pokonać złego tyrana. Można więc spodziewać się wielu niezręcznych, dla Emmeta, momentów. Jest on w końcu całkowicie nieprzygotowany do tego typu zadania.

The LEGO Movie Videogame zapowiedziane. Gra ukaże się w przyszłym roku - ilustracja #2

Niestety na temat samej rozgrywki nie ujawniono zbyt wiele informacji. Poinformowano jedynie, że będziemy zbierać strony instrukcji, dzięki którym możliwe ma być konstruowanie różnych budowli i wykorzystywanie mocy Master Builders. Ponadto udostępnionych zostanie około 90 postaci i 15 poziomów.

The LEGO Movie Videogame - kolejna gra z serii LEGO. - The LEGO Movie Videogame zapowiedziane. Gra ukaże się w przyszłym roku - wiadomość - 2013-07-16
The LEGO Movie Videogame - kolejna gra z serii LEGO.

Mając w pamięci poprzednie odsłony tej marki można śmiało zakładać, że podczas pokonywania kolejnych poziomów trzeba będzie wykorzystywać umiejętności kilku bohaterów. W czasie podróży odkryjemy kolejne postacie, które pomogą nam w zaliczeniu gry na 100%. To jednak tylko moje gdybanie, ale wydaje się prawdopodobne. Przy okazji przypominam, że aktualnie w produkcji znajduje się także gra Lego Marvel Super Heroes, która zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

The LEGO Movie Videogame zapowiedziane. Gra ukaże się w przyszłym roku - ilustracja #4
The LEGO Movie Videogame zaoferuje ponad 90 postaci. - The LEGO Movie Videogame zapowiedziane. Gra ukaże się w przyszłym roku - wiadomość - 2013-07-16
The LEGO Movie Videogame zaoferuje ponad 90 postaci.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.