Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2013, 18:32

autor: Góral

The LEGO Movie Videogame zapowiedziane. Gra ukaże się w przyszłym roku

The LEGO Movie Videogame, gra oparta na filmie The LEGO Movie, ukaże się w przyszłym roku - poinformował wydawca produkcji, firma Warner Bros. Interactive Entertainment. Tytuł dostępny będzie na większości platform sprzętowych.

Firmy Warner Bros. Interactive Entertainment i TT Games ujawniły kolejną grę z serii LEGO. Fani klockowych platformówek mogą już zacząć zacierać ręce na The LEGO Movie Videogame, produkcję opartą na nadchodzącym obrazie kinowym.

The LEGO Movie Videogame ukaże się w przyszłym roku. - The LEGO Movie Videogame zapowiedziane. Gra ukaże się w przyszłym roku - wiadomość - 2013-07-16
The LEGO Movie Videogame ukaże się w przyszłym roku.

Tytuł, wraz z filmem The LEGO Movie, ukaże się na rynku w przyszłym roku. Projekt ma być dostępny na większość platform sprzętowych. Zagrają więc użytkownicy konsol Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 i 4, Wii U, 3DS, PS Vita, a także osoby lubujące się w zabawie na komputerach PC.

Historia opowie o niejakim Emmecie, zwyczajnej, nudnej i przestrzegającej prawa postaci, który został przez przypadek wzięty za nadzwyczajnego herosa, zdolnego uratować świat. W czasie przygody napotkamy różnych bohaterów, z którymi trzeba będzie spróbować pokonać złego tyrana. Można więc spodziewać się wielu niezręcznych, dla Emmeta, momentów. Jest on w końcu całkowicie nieprzygotowany do tego typu zadania.

Niestety na temat samej rozgrywki nie ujawniono zbyt wiele informacji. Poinformowano jedynie, że będziemy zbierać strony instrukcji, dzięki którym możliwe ma być konstruowanie różnych budowli i wykorzystywanie mocy Master Builders. Ponadto udostępnionych zostanie około 90 postaci i 15 poziomów.

The LEGO Movie Videogame - kolejna gra z serii LEGO. - The LEGO Movie Videogame zapowiedziane. Gra ukaże się w przyszłym roku - wiadomość - 2013-07-16
The LEGO Movie Videogame - kolejna gra z serii LEGO.

Mając w pamięci poprzednie odsłony tej marki można śmiało zakładać, że podczas pokonywania kolejnych poziomów trzeba będzie wykorzystywać umiejętności kilku bohaterów. W czasie podróży odkryjemy kolejne postacie, które pomogą nam w zaliczeniu gry na 100%. To jednak tylko moje gdybanie, ale wydaje się prawdopodobne. Przy okazji przypominam, że aktualnie w produkcji znajduje się także gra Lego Marvel Super Heroes, która zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

The LEGO Movie Videogame zaoferuje ponad 90 postaci. - The LEGO Movie Videogame zapowiedziane. Gra ukaże się w przyszłym roku - wiadomość - 2013-07-16
The LEGO Movie Videogame zaoferuje ponad 90 postaci.