Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2014, 12:46

autor: luckie

The Last of Us: Remastered podbija Wyspy. Top 10 UK (27 lipca - 2 sierpnia)

Debiutujące w ubiegłym tygodniu The Last of Us: Remastered z miejsca objęło pozycję lidera wśród bestsellerów w Wielkiej Brytanii. Wakacje szkolne najwyraźniej sprzyjają wydawcom gier, gdyż niemal wszystkie tytuły z ostatniego zestawienia odnotowały wzrost sprzedaży.

The Last of Us: Remastered zaliczyło znakomity debiut, uplasowując się na pierwszym miejscu na liście bestsellerów UK w minionym tygodniu (od 27 lipca do 2 sierpnia), tym samym spychając Watch_Dogs na drugą pozycję; trzecia na podium jest FIFA 14. To jednak nie koniec sukcesów reedycji zeszłorocznego hitu studia Naughty Dog – tytuł okazał się być również piątą największą premierą w tego roku oraz czwartą, jeśli chodzi o PlayStation 4 w ogóle.

Wraz z debiutem filmu The LEGO Movie na DVD, wzrosła też (o 27%) sprzedaż powiązanej z nim gry wideo. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie tytuły w zestawieniu, poza Grand Theft Auto V (spadek o 5%), zaliczyły wzrost sprzedaży, co oznacza, że sezon wakacyjny jest już w pełni.

1.

The Last of Us: Remastered

2.

Watch Dogs

3.

FIFA 14

4.

The LEGO Movie Videogame

5.

Minecraft: Xbox 360 Edition

6.

Minecraft: PlayStation 3 Edition

7.

Sniper Elite 3

8.

Call of Duty: Ghosts

9.

Battlefield 4

10.

Grand Theft Auto V

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.