Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2013, 10:25

autor: Góral

The Last of Us otrzyma trzy dodatki DLC, w tym jedno rozszerzenie fabularne

Twórcy gry The Last of Us, studio Naughty Dog, poinformowali, że nadchodząca produkcja otrzyma dwa dodatki DLC do multiplayera i jedno rozszerzenie fabularne. Przy okazji ujawniono korzyści wynikające z kupna Season Pass.

Studio Naughty Dog ujawniło kilka szczegółów dotyczących dodatków DLC do gry The Last of Us. Deweloper planuje trzy rozszerzenia, z których jedno dotyczyć ma trybu fabularnego, a pozostałe dwa przeznaczone mają być do multiplayera.

The Last of Us otrzyma trzy dodatki DLC.
The Last of Us otrzyma trzy dodatki DLC.

Tradycją w ostatnich miesiącach stało się, że do każdej ważniejszej produkcji można kupować Season Pass, zapewniający dostęp do wszystkich dodatków DLC trochę taniej, niż gdyby kupować je osobno. Nie inaczej będzie w przypadku nowej produkcji ojców serii Uncharted. Za 19,99 euro (około 84 zł) chętni otrzymają dostęp do trzech rozszerzeń, a także zestaw następujących bonusów:

  • szybsze wytwarzanie przedmiotów,
  • szybsza regeneracja zdrowia,
  • szybsze przeładowanie broni o kalibrze 9mm,
  • większa pojemność magazynka karabinów,
  • Grounded – 90-minutowy dokument z cyklu “Making of The Last of Us”.

Przy okazji poinformowano, że cyfrową edycję gry w PlayStation Store będzie można zamawiać przedpremierowo od jutra. Ujawniono też, że w najbliższych dniach dowiemy się więcej o multiplayerze w The Last of Us. W tym momencie warto także zachęcić Was do przeczytania naszych wrażeń z gry, które obfitują w wiele ciekawych informacji. Tytuł ukaże się w polskich sklepach 14 czerwca w rodzimej wersji językowej (dubbing), w której główni bohaterowie – Joel i Ellie – przemówią głosami Krzysztofa Banaszyka i Anny Cieślak. Cena sugerowana produkcji ustalona została na 279,90 zł za podstawową edycję, jednak spokojnie w większości sklepów da się ją zamówić za tradycyjne 200 zł z groszami.