Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 października 2021, 13:57

Joel i Ellie na kolejnych zdjęciach z planu The Last of Us

W sieci pojawiły się kolejne zakulisowe zdjęcia z planu The Last of Us od HBO. Na fotografiach zobaczyć możemy między innymi Joela i Ellie.

Niecały miesiąc temu w sieci opublikowano pierwszą oficjalną fotografię z nadchodzącego serialu The Last of Us. Kilka dni temu Internet obiegły zaś zakulisowe zdjęcia z planu produkcji HBO. Większość z nich przedstawiała scenografię. Teraz możemy przyjrzeć się także głównym bohaterom serialu.

Na Twitterze The Last of Us on HBO – Status (nie jest to profil związany z platformą) zamieszczono kilka nowych zdjęć oraz krótkie nagranie. Widoczna jest na nich trójka aktorów, czyli Pedro Pascal, Anna Torv oraz Bella Ramsey. Wcielają się oni kolejno w Joela, Tess i Ellie. To pierwsze tak dokładne fotografie wymienionych postaci.

Joel i Ellie na kolejnych zdjęciach z planu The Last of Us - ilustracja #1
Źródło: Twitter

Oprócz tego na profilu opublikowano kolejne zdjęcia scenografii. Trzeba przyznać, że prezentuje się ona bardzo dobrze i pasuje do klimatu znanego z The Last of Us. Na okazję do sprawdzenia, jak wypadnie sam serial, przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać. Zadebiutuje on na platformie HBO Max najprawdopodobniej w 2022 roku. Za jego powstanie odpowiada zespół znany z entuzjastycznie przyjętego Czarnobyla.

Joel i Ellie na kolejnych zdjęciach z planu The Last of Us - ilustracja #2
Źródło: Twitter

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.