Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 marca 2013, 13:50

The Last of Us – deweloperzy opowiadają o zarażonych – dziennik z polskimi napisami

Nowy dziennik dewelopera poświęcony The Last of Us zdradza jak studio Naughty Dog zaprojektowało zainfekowanych ludzi, na których trafimy w grze. Mamy dla Was ten materiał, zatytułowany Cisza, w wersji z polskimi napisami.

W zwiastunie „Cisza” twórcy The Last of Us opowiadają jak wymyślono tych przeuroczych przeciwników.  - The Last of Us – deweloperzy opowiadają o zarażonych – dziennik z polskimi napisami - wiadomość - 2013-03-01
W zwiastunie „Cisza” twórcy The Last of Us opowiadają jak wymyślono tych przeuroczych przeciwników.

W The Last of Us przeniesiemy się w nieodległą przyszłość, aby walczyć o przetrwanie w świecie, w którym ludzkość została zdziesiątkowana przez śmiertelnego grzyba. Skąd wziął się ten pomysł i jak go zrealizowano? O tym opowiadają deweloperzy ze studia Naughty Dog w nowym materiale wideo. Mamy dla Was polską wersję filmu, w którym nie brakuje niepokojących grafik koncepcyjnych zarażonych ludzi oraz paru scen bezpośrednio z rozgrywki.

Zaprojektowanie osób zarażonych podobno przysporzyło deweloperom niemało problemów – część z nietrafionych pomysłów pokazano zresztą w poniższym filmie. W końcu jeden z grafików znalazł odpowiedni kierunek, inspirując się „obrazami przerośniętej grzybni”. Mamy nadzieję, że pan narażony na oglądanie tego typu nieprzyjemnych obrazków otrzymał stosowną premię. Kończąc te żarty, zapraszamy na dziennik dewelopera zatytułowany „Cisza”.

The Last of Us to nowa produkcja studia Naughty Dog skierowana oczywiście na PlayStation 3. Deweloper znany między innymi z serii Uncharted zabierze nas do postapokaliptycznego świata i zmusi do walki o przetrwanie. W tej brutalnej rzeczywistości dwójka bohaterów, mężczyzna i dziewczynka, będzie zdana tylko na siebie. The Last of Us wyjdzie w czerwcu na konsoli PlayStation 3. Niedawno mieliśmy okazję zagrać we wczesną wersję gry i spisać wrażenia.

  1. The Last of Us - dziennik dewelopera - cisza (PL)