Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2020, 20:52

autor: Entelarmer

The Last of Us 2 w nowym State of Play

Firma Sony zapowiedziała kolejną prezentację The Last of Us: Part II. W ramach State of Play zobaczymy m.in. nowy pokaz rozgrywki.

The Last of Us 2 w nowym State of Play - ilustracja #1
Za dwa dni raz jeszcze zobaczymy gameplay z drugiego The Last of Us.

Rozpoczęte dzisiaj Days of Play 2020 to nie jedyny powód do świętowania dla fanów Sony. Firma zapowiedziała na pojutrze kolejny odcinek State of Play, a w nim – nową prezentację The Last of Us: Part II. W ramach transmisji Neil Druckmann (wiceprezes studia Naughty Dog) omówi szczegóły rozgrywki oraz fabuły w ramach nieco ponad 20-minutowego materiału. Zobaczymy również niepokazywany wcześniej gameplay. Tym razem otrzymamy pełne 8 minut nowego pokazu rozgrywki zamiast – jak ostatnio – niecałej minuty. Transmisję obejrzycie na oficjalnych kanałach PlayStation na Twitchu oraz w serwisie YouTube w środę 27 maja o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Do premiery wyczekiwanej kontynuacji The Last of Us pozostały zaledwie trzy tygodnie. Trudno się więc dziwić, że zespół Naughty Dog chce nam przypomnieć o swojej nowej produkcji. Niestety, nie przełoży się to na informacje o przewidywanym wydaniu na dziewiątą generację konsol ani też o samym PlayStation 5. We wpisie na oficjalnej stronie marki PlayStation wyraźnie podkreślono, że nie będzie żadnych ogłoszeń związanych z PS5. Tak czy owak, czekamy na nadchodzący pokaz, a później – na debiut gry. The Last of Us: Part II zadebiutuje 19 czerwca na PlayStation 4.

Find Your Next Game 2020 Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Last of Us: Part II

The Last of Us: Part II