Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 maja 2020, 16:02

autor: aadamus

Święto gier na PS4 - promocja Days of Play 2020 wystartowała

W polskich sklepach ruszyła promocja z okazji Days of Play 2020. W związku z tym w niższej cenie można kupić PlayStation VR, wybrane tytuły PS4 oraz usługę PS Plus.

Święto gier na PS4 -  promocja Days of Play 2020 wystartowała - ilustracja #1
God of War znalazł się wśród gier objętych promocją.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w polskich sklepach ruszyły wyprzedaże z okazji Days of Play 2020. W ramach promocji, w niższych cenach nabyć można sprzęt PlayStation VR, wybrane tytuły PS4 oraz usługę PS Plus.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Promocja z okazji Days of Play

Gry na PS4

Inne oferty

  1. PlayStation Plus 12 miesięcy – 165 zł
  2. PlayStation VR + Kamera + Gra VR Worlds – 899 zł, Media Expert

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach