Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2020, 20:02

The Last of Us 2 - materiał z nowym gameplayem

Studio Naughty Dog opublikowało kolejny pokaz rozgrywki z The Last of Us: Part II. Materiał nie pokazuje wiele nowego, ale powinien pozwolić Wam wytrwać do premiery gry.

Po ogłoszeniu ukończenia prac nad The Last of Us: Part II graczom nie pozostaje nic innego, jak czekać na premierę tej produkcji (i unikać spoilerów). Autorzy ze studia Naughty Dog postanowili umilić nam oczekiwanie kolejnym filmikiem prezentującym rozgrywkę na konsoli PlayStation 4 Pro. Co prawda, większość gameplayu stanowią fragmenty pokazane jeszcze w zeszłym roku, ale znalazło się też parę nowych scen na samym końcu. Materiał zamieściliśmy poniżej.

Również w zakresie informacji gameplay nie zdradza wiele nowości. Wspomniano, że świat The Last of Us: Part II zachęci nas do eksploracji poprzez uwzględnienie możliwych do przegapienia nieinteraktywnych scen oraz starć z przeciwnikami. Oczywiście nie ma mowy o otwartym świecie pełnym aktywności w stylu sandboksów, niemniej warto będzie rozejrzeć się po mniej liniowych lokacjach. Sprawdzimy to już 19 czerwca, kiedy to gra zadebiutuje na konsoli PlayStation 4.