Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2020, 11:40

autor: AlexB

The Last of Us 2 - trofea, sejfy i promocja na poradniki GRYOnline.pl

Jeśli macie problemy z ukończeniem The Last of Us: Part II, to zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem przygotowanym przez ekipę GRYOnline.pl. Znajdziecie w nim sporo przydatnych porad, dotyczących na przykład odnajdywania czy otwierania sejfów lub zdobywania osiągnięć.

Mimo kontrowersji The Last of Us: Part II okazało się komercyjnym sukcesem, zarówno na świecie, jak i w Polsce. Najnowszą produkcją studia Naughty Dog przeznaczoną wyłącznie na konsolę PlayStation 4 zainteresowały się miliony graczy. W tej grupie z pewnością znajdą się osoby, które utknęły w pewnym momencie zabawy i nie bardzo mają pomysł, jak popchnąć akcję do przodu, lub też planują odkryć w tytule absolutnie wszystko, co ma on do zaoferowania, lecz wciąż brakuje im kilku elementów, by osiągnąć ten cel. Pomocny dla nich może okazać się poradnik autorstwa Jacka „Strangera” Hałasa oraz Grzegorza „Alban3ka” Misztala, dostępny na łamach GRYOnline.pl. Link do niego znajdziecie poniżej.

  1. Poradnik do The Last of Us: Part II na GRYOnline.pl

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem tego bądź innych poradników na GRYOnline.pl, to rozważcie wykorzystanie aplikacji BLIK. Możecie z nią liczyć na złotówkę rabatu. Promocja potrwa do 31 sierpnia.

The Last of Us 2 - trofea, sejfy i promocja na poradniki Gry-OnLine.pl - ilustracja #1
Z poradnikiem GRYOnline.pl przygoda w The Last of Us 2 powinna stać się łatwiejsza.

Sejfy

Czego możecie dowiedzieć się z naszego poradnika? Na przykład najważniejszych informacji na temat sejfów, które stanowią jeden z najważniejszych rodzajów znajdziek w The Last of Us 2. Nieraz potrafią być one dość dobrze ukryte, i to w dodatku w lokacjach, których zwiedzenie nie jest obowiązkowe, a ponadto, by je otworzyć, konieczne jest poznanie odpowiedniej kombinacji cyfr. Dlatego też warto mieć pod ręką dokładną listę wszystkich kas oraz opisy, gdzie je znaleźć, a także wykaz kodów wraz z adnotacją, w których miejscach należy ich użyć.

Trofea

W poradniku do The Last of Us 2 na GRYOnline.pl znajdziecie również prawdziwą gratkę dla łowców osiągnięć – listę wszystkich trofeów, jakie można zdobyć w trakcie gry. Najtrudniejsze i najbardziej złożone zostały starannie opisane, co powinno znacznie ułatwić ich „ustrzelenie”.

To rzecz jasna jedynie cząstka tego, co zawarliśmy w poradniku do The Last of Us: Part II. Jeśli chcecie więcej, to raz jeszcze zapraszamy Was do zapoznania się z nim. I powodzenia w przemierzaniu niegościnnych terenów zrujnowanego Seattle (i nie tylko).

The Last of Us 2 - trofea, sejfy i promocja na poradniki Gry-OnLine.pl - ilustracja #2
The Last of Us 2 - trofea, sejfy i promocja na poradniki Gry-OnLine.pl - ilustracja #3

BLIKIEM można płacić w internecie oraz tradycyjnych sklepach, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów oraz rozliczać się bezgotówkowo z innymi użytkownikami dzięki przelewowi na telefon BLIK – nie trzeba znać numeru rachunku bankowego odbiorcy a pieniądze docierają do niego natychmiast. Dowiedz się więcej!

  1. Oficjalna strona internetowa studia Naughty Dog
  2. Oficjalna strona internetowa gry The Last of Us: Part II
  3. Recenzja The Last of Us 2 – gry, która podpali świat