Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2017, 16:40

autor: Góral

The Gardens Between ukaże się na PlayStation 4 - mamy zwiastun z rozgrywką

Podczas konferencji Sony na Paris Games Week opublikowano nowy zwiastun gry logicznej The Gardens Between z fragmentami rozgrywki. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że produkcja ukaże się nie tylko na PC-tach, ale i na konsoli PlayStation 4.

The Gardens Between ukaże się na PlayStation 4 - mamy zwiastun z rozgrywką - ilustracja #1

Studio The Voxel Agents poinformowało podczas konferencji zorganizowanej z okazji Paris Games Week 2017, że zapowiedziana przed kilkoma miesiącami gra The Gardens Between ukaże się nie tylko na PC-tach, ale też na konsoli PlayStation 4. Premiera odbędzie się w 2018 roku – dokładny termin nie jest jeszcze znany. Przy okazji zaprezentowano nowy, widoczny poniżej zwiastun, zawierający fragmenty rozgrywki.

W grze poznamy losy dwóch postaci – Arina oraz Frendta. Przyjaciele trafią do fantastycznego świata, stworzonego na podstawie ich wspomnień, w którym czeka ich niesamowita przygoda. Rozgrywka opierać ma się na eksploracji niewielkich lokacji, gdzie czekać mają na nas rozmaite zagadki – w ich rozwiązywaniu przyda się manipulowanie czasem.

Gameplay uzupełniany będzie przez artystyczną oprawę graficzną oraz ambientową ścieżkę dźwiękową.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Gardens Between

The Gardens Between