Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2017, 19:05

autor: Ender

The Elder Scrolls Online za darmo przez najbliższy tydzień

Deweloperzy MMORPG The Elder Scrolls Online zapowiedzieli nową promocję, która rozpocznie się jutro i trwać będzie do 18 kwietnia. W tym czasie będziemy mogli za darmo wypróbować pełną wersję gry na wszystkich dostępnych platformach sprzętowych. Dodatkowo otrzymamy też premiową walutę na zakup przedmiotów kosmetycznych i innych bonusów.

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii The Elder Scrolls. Autorzy MMO The Elder Scrolls Online, które zadebiutowało w 2014 roku i zostało osadzone w uniwersum tego popularnego cyklu, przygotowali specjalną promocję dla osób potencjalnie zainteresowanych tytułem. Od jutra od godziny 16.00 wszyscy chętni będą mogli całkowicie za darmo ściągnąć klienta produkcji i przez kolejny tydzień (a więc do 18 kwietnia) bawić się z jej pełną wersją bez dodatkowych kosztów.

Przypomnijmy, że The Elder Scrolls Online dostępne jest na trzech platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Promocja obejmuje wszystkie z nich. Warto jednak pamiętać, że zabawa z MMO na Xboksie One wymaga opłacenia abonamentu Xbox Live Gold. W przypadku platformy Sony nie musimy posiadać subskrypcji PlayStation Plus. Rozpoczynając zabawę, otrzymujemy jedynie bazową edycję gry bez płatnych DLC i rozszerzeń. Na naszym koncie znajdzie się jednak 500 koron, które pełnią funkcję premiowej waluty, za którą można kupić przedmioty kosmetyczne oraz bonusy do doświadczenia. Stworzoną postać oraz zdobyty ekwipunek będziemy mogli wykorzystać ponownie po zakupie pełnej wersji gry.

Do 2015 roku The Elder Scrolls Online wymagało opłacania miesięcznej subskrypcji. Twórcy zrezygnowali z tego rozwiązania na rzecz jednorazowego zakupu pełnej wersji gry oraz regularnie wydawanych dodatków. Po zmianie modelu biznesowego wprowadzono także mikrotranskacje oraz wspomnianą już walutę premium.

  1. Oficjalna strona The Elder Scrolls Online
  2. Recenzja The Elder Scrolls Online