Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2019, 08:59

The Division 2 - otwarta beta ruszy na początku marca

Firma Ubisoft ogłosiła termin otwartych beta-testów Tom Clancy's The Division 2, czyli sieciowej strzelanki autorstwa studia Massive Entertainment.

Gra zadebiutuje w przyszłym miesiącu. - The Division 2 - otwarta beta ruszy na początku marca - wiadomość - 2019-02-13
Gra zadebiutuje w przyszłym miesiącu.
THE DIVISION 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Massive Entertainment
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 15 marca 2019 r.

Jeszcze miesiąc dzieli nas od premiery Tom Clancy's The Division 2, czyli kontynuacji popularnej sieciowej strzelanki z 2016 roku. Od kilku dni wiadomo jednak, że grę będziemy mogli sprawdzić wcześniej dzięki otwartej becie. Teraz twórcy ujawnili terminy tych testów.

Otwarta beta Tom Clancy's The Division 2 odbędzie się w dniach 1-4 marca. W zabawie wezmą udział posiadacze pecetów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Na razie nie ujawniono zawartości otwartej bety, ale spodziewamy się, że będzie ona przypominała to, co zaoferowały zamknięte testy. Odbyły się one w miniony weekend i pozwalały rozegrać dwie misje z głównego wątku fabularnego oraz pięć zadań pobocznych. Dostępne były również aktywności w ramach tzw. Mrocznej Strefy oraz potyczki PvP w trybie Skirmish.

Zamknięta beta dała więc obszerny przegląd atrakcji, jakie zaoferuje pełna wersja gry i podobnie powinno być w przypadku otwartych testów.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's The Division 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi 15 marca. Na PC gry nie kupimy na Steamie. Dostępna będzie tylko przez serwisy Uplay oraz Epic Games Store.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w The Division 2 – gra dla fanów „jedynki”
  3. Wszystko o Tom Clancy's The Division 2