Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2019, 13:29

The Dark Pictures Little Hope kolejnym horrorem autorów Until Dawn

W ukrytym zakończeniu The Dark Pictures: Man of Medan znaleziono zwiastun kolejnej części antologii grozy studia Supermassive Games. Projekt nosi tytuł The Dark Pictures: Little Hope.

W Little Hope zagramy w przyszłym roku. - The Dark Pictures Little Hope kolejnym horrorem autorów Until Dawn - wiadomość - 2019-08-29
W Little Hope zagramy w przyszłym roku.
LITTLE HOPE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Supermassive Games
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: przygodówka
  4. Platformy: PS4, PC, XONE
  5. Data premiery: 2020 r.

Znane z Until Dawn oraz Hidden Agenda studio Supermassive Games pracuje nad przygodówkowym horrorem The Dark Pictures: Little Hope. Projekt zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja ukaże się w przyszłym roku.

O istnieniu projektu dowiedzieliśmy się z pierwszej gry wchodzącej w skład cyklu The Dark Pictures Anthology. Jutro do sprzedaży na tych samych platformach sprzętowych trafi The Dark Pictures: Man of Medan. Niektóre osoby już mają ten tytuł i odkryły, że po dotarciu do sekretnego zakończenia wyświetlany jest krótki zwiastun następnej odsłony serii, czyli właśnie Little Hope.

O grze wiadomo bardzo niewiele. Udostępniony w Man of Medan filmik jest krótki i trudno z niego wywnioskować cokolwiek konkretnego. Akcja toczyć się będzie w tytułowym Little Hope i sporą część przygody spędzimy w ponurym lesie.

Nie wiemy nic na temat rozgrywki, ale wątpliwe, aby odbiegała ona od tego, do czego przyzwyczaiły nas wcześniejsze gry studia Supermassive Games. Otrzymamy najpewniej przygodówkę, w której zajmiemy się głównie dokonywaniem wyborów, choć nie zabraknie także prostych wyzwań zręcznościowych i logicznych.

Fabuła będzie nieliniowa i nasze decyzje ukształtują jej przebieg oraz finał. Całość zostanie zaprojektowana tak, aby zachęcać graczy do wielokrotnego przechodzenia gry, gdyż tylko w ten sposób zobaczą wszystkie przygotowane przez autorów sceny i wyzwania.

  1. Oficjalna strona serii
  2. The Dark Pictures Man of Medan - poradnik do gry