Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2013, 11:25

autor: Góral

The Dark Eye: Demonicon - PC-towa wersja została ukończona. Premiera nastąpi 25 października

Prace nad The Dark Eye: Demonicon, cRPG akcji zapowiedzianego jeszcze w 2008 roku, zostały ukończone. Gra ukaże się 25 października na komputerach PC i jest już dostępna w przedsprzedaży.

Firma Kalypso Media, wydawca gry The Dark Eye: Demonicon, poinformowała, że PC-towa wersja ciekawie zapowiadającej się produkcji uzyskała złoty status. Oznacza to, że prace nad nią zostały zakończone i nic już nie powinno przeszkodzić w premierze zaplanowanej na 25 października.

The Dark Eye: Demonicon najpierw zadebiutuje na komputerach PC, a w przyszłym roku ukaże się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. - The Dark Eye: Demonicon - PC-towa wersja została ukończona. Premiera nastąpi 25 października - wiadomość - 2013-10-12
The Dark Eye: Demonicon najpierw zadebiutuje na komputerach PC, a w przyszłym roku ukaże się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Będzie to przedstawiciel gier cRPG akcji, który został osadzony w świecie znanym wcześniej z serii Drakensang. Produkcja ukaże się w ramach cyfrowej dystrybucji w wielu sklepach, w tym na Steamie, gdzie można już zamawiać The Dark Eye: Demonicon w ramach przedsprzedaży, w cenie 26,99 euro (około 113 zł). Przy okazji karta tytułu zdradziła także jego wymagania sprzętowe.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: dwurdzeniowy 2 GHz;
  • Karta grafiki: z 512 MB VRAM, obsługą bibliotek DirectX 9.0c i Shader Model 4.0, np. seria ATI/AMD Radeon 3800 lub Nvidia GeForce 9600GT;
  • Pamięć: 2 GB RAM;
  • System operacyjny: Windows XP SP3, Vista, 7 i 8;
  • Dysk twardy: 10 GB wolnego miejsca.

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: czterordzeniowy 3 GHz;
  • Karta grafiki: z 1 GB VRAM, obsługą bibliotek DirectX 9.0c i Shader Model 5.0;
  • Pamięć: 4 GB RAM;
  • System operacyjny: Windows Vista, 7 i 8.

The Dark Eye: Demonicon zostało zapowiedziane w 2008 roku przez firmę Silver Style Entertainment. W 2010 roku prawa do gry przejął koncern Kalypso Media, który przez dłuższy czas nie ujawniał nowych informacji. Cisza została przerwana dopiero w lipcu bieżącego roku, przy okazji ogłoszenia nowej daty premiery. Tytuł ukaże się na komputerach PC 25 października, a w przyszłym roku trafi także na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

The Dark Eye: Demonicon to gra cRPG akcji. - The Dark Eye: Demonicon - PC-towa wersja została ukończona. Premiera nastąpi 25 października - wiadomość - 2013-10-12
The Dark Eye: Demonicon to gra cRPG akcji.