Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2014, 09:27

autor: Draug

The Crew z kolejnymi beta testami na PC pod koniec sierpnia

Firma Ubisoft i studio Ivory Tower poinformowali, że gra The Crew doczeka się jeszcze jednej fazy zamkniętych beta testów dla użytkowników pecetów. Będą one miały miejsce w dniach 25-29 sierpnia. Ponadto twórcy przygotowali infografikę podsumowującą poprzednie, lipcowe testy.

"Gotowi na kolejną zamkniętą betę?" - The Crew z kolejnymi beta testami na PC pod koniec sierpnia - wiadomość - 2014-08-11
"Gotowi na kolejną zamkniętą betę?"
The Crew w skrócie:
  • Producent: Ivory Tower
  • Wydawca: Ubisoft
  • Gatunek: wyścigi samochodowe w otwartym świecie
  • Platformy sprzętowe: PC, XOne, PS4
  • Termin premiery (świat): 11 listopada 2014

Ponieważ gracze „uczynili pierwsze zamknięte beta testy wielkim sukcesem”, firma Ubisoft postanowiła dać nam jeszcze jedną szansę porozbijania się po wielkim świecie gry The Crew przed premierą – francuski gigant poinformował, że jeszcze w tym miesiącu (w dniach 25-29 sierpnia) doczekamy się drugiego etapu zamkniętej bety. Tak jak poprzednio, oferta dotyczy jedynie graczy pecetowych, a liczba miejsc jest ograniczona. Możecie udać się pod ten adres i kliknąć przycisk „Register”, a następnie monitorować swoją skrzynkę pocztową, czekając na klucz, albo – jeśli chcecie mieć gwarancję, że studio Ivory Tower i Ubisoft nie pominą Was przy wypuszczaniu kierowców na drogi wirtualnych Stanów Zjednoczonych – nabyć grę w pre-orderze.

Niestety, w oficjalnym komunikacie zabrakło informacji na temat zawartości, jaka zostanie udostępniona w kolejnej fazie testów (można więc spodziewać się, że nie ulegnie ona zmianie względem stanu z lipca). Osoby, którym było dane wziąć udział w pierwszej becie, mogą odpuścić sobie rejestrację, jako że mają gwarantowane miejsce wśród „wybrańców” (chyba że ktoś otrzymał wtedy klucz, ale nie aktywował go na platformie Uplay – w takim razie zostanie pominięty). Niemniej, nie oznacza to, że niektórzy będą „ekspili” dalej, kontynuując rozwijanie swoich zmotoryzowanych alter ego, a reszta zacznie od zera; cały postęp graczy z pierwszych testów zostanie wymazany. Tak jak wcześniej, uczestników zabawy nie będzie obowiązywała klauzula poufności, więc nawet jeśli komuś nie uda się uzyskać klucza, na osłodę pozostanie mu kolejna tona filmików z bety, jaka z pewnością trafi do sieci.

Co więcej, twórcy pochwalili się przy tej okazji statystykami podsumowującymi pierwsze testy. Zostały one zaprezentowane w formie infografiki, którą znajdziecie poniżej. Na koniec przypomnijmy, że The Crew zadebiutuje w Polsce 13 listopada bieżącego roku, dwa dni po globalnej premierze. Na dziesięć tysięcy kilometrów wirtualnych dróg wyjadą posiadacze komputerów osobistych oraz konsol ósmej generacji (Xbox One, PlayStation 4).

Infografika ze statystykami podsumowującymi pierwsze beta testy gry The Crew.
Infografika ze statystykami podsumowującymi pierwsze beta testy gry The Crew.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Crew

The Crew