Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2014, 15:30

The Crew – rozdajemy klucze do bety na XOne i PS4

Dzięki uprzejmości firmy Ubisoft możemy podzielić się z Wami kluczami do wersji beta gry The Crew w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Testy odbędą się w dniach 6 i 7 listopada, czyli w najbliższy weekend.

The Crew w skrócie:
  • Producent: Ivory Tower
  • Wydawca: Ubisoft
  • Gatunek: wyścigi samochodowe w otwartym świecie
  • Platformy sprzętowe: PC, X360, XOne, PS4
  • Termin premiery: 2 grudnia 2014

Macie już jakieś plany na weekend? Jeśli nie, być może zechcecie spędzić go, śmigając po Stanach Zjednoczonych w grze The Crew na Xboksie One lub PlayStation 4. Wraz z firmą Ubisoft przygotowaliśmy promocję, która pozwoli Wam wziąć udział w konsolowych beta testach wspomnianej samochodówki studia Ivory Tower, odbywających się w dniach 6 i 7 listopada. Jeśli jesteście zainteresowani, kliknijcie w poniższy odnośnik, zalogujcie się, wybierzcie platformę sprzętową, którą dysponujecie, i odbierzcie swój klucz. Rzecz jasna, liczba kluczy jest limitowana, więc nie warto zwlekać. Miejcie też na uwadze, że do wzięcia udziałów w testach niezbędne jest posiadanie konta na platformie Uplay. Kompletną instrukcję znajdziecie w linku poniżej:

Kto z Was miał okazję wypróbować wcześniej The Crew na PC i będzie teraz testował grę również na konsoli? - The Crew – rozdajemy klucze do bety na XOne i PS4 - wiadomość - 2014-11-04
Kto z Was miał okazję wypróbować wcześniej The Crew na PC i będzie teraz testował grę również na konsoli?

Warto jeszcze przypomnieć, że przed miesiącem premiera omawianej produkcji została ponownie przełożona – według ostatnich doniesień z Ubisoftu, The Crew zadebiutuje na całym świecie (również w Polsce) 2 grudnia 2014 roku. 10 tysięcy kilometrów wirtualnych dróg w zrekonstruowanych cyfrowo Stanach Zjednoczonych zostanie oddane do dyspozycji nie tylko użytkownikom wymienionych wcześniej platform sprzętowych ósmej generacji, ale także posiadaczom komputerów osobistych i konsol Xbox 360.