Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 listopada 2021, 08:22

The Boys - zobacz nową bohaterkę 3. sezonu serialu

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie Crimson Countess, czyli superbohaterki, która pojawi się w trzecim sezonie serialu The Boys.

Producenci The Boys wypuścili pierwsze zdjęcie pokazujące postać znaną jako Crimson Countess (Karmazynowa Hrabina), czyli superbohaterkę, która zadebiutuje w trzecim sezonie serialu serwisu Amazon Prime Video.

W postać wcieli się aktorka Laurie Holden. W uniwersum The Boys Crimson Countess jest członkinią grupy Payback, czyli drugiego (po The Seven) najpopularniejszego zespołu superbohaterów. Przywódcą tej ekipy jest Soldier Boy (kolejny heros, który zadebiutuje w trzecim sezonie). Zagra go Jensen Ackles – w czerwcu wypuszczono pierwsze zdjęcia aktora w kostiumie.

Wciąż nie znamy planowanej daty premiery nowych odcinków The Boys. Zdjęcia ruszyły w lutym tego roku i dobiegły końca we wrześniu, więc fani mieli nadzieję na debiut trzeciego sezonu pod koniec 2021 r. Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się jednak, że na kontynuację historii poczekamy do 2022 r.

Nowe odcinki zapowiadają się intrygująco. Trzeci sezon ma być jeszcze bardziej krwawy i mroczny niż poprzednie. Showrunner serialu, Erik Kripke, zdradził, że nigdy wcześniej w swojej karierze nie nakręcił czegoś równie szalonego.

Warto dodać, iż trzeci sezon The Boys nie jest jedyną atrakcją, na jaką mogą liczyć fani marki. Szykuje się także spin-off opowiadający o utworzonej przez korporację Vought International uczelni, której celem jest wyszkolenie nowego pokolenia superbohaterów.

  1. Strona internetowa Amazon Prime Video