Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2011, 08:32

autor: Kono

The Black Talon – przejęcie kontroli nad statkiem

Kapitan imperialnego statku odmawia wykonania rozkazu przechwycenia republikańskiego transportowca. W związku z tym, drużyna graczy musi przejąć kontrolę nad statkiem kosmicznym i dokończyć zleconą misję. Pytanie brzmi: ocalą czy zabiją nieposłusznego kapitana?

The Black Talon – przejęcie kontroli nad statkiem - ilustracja #1
The Black Talon
The Black Talon
  • Typ rozgrywki: PvE
  • Sugerowany poziom postaci: 9
  • Tylko dla członków Imperium
  • Doświadczenie po misji: 11305

The Black Talon jest Flashpointem dla początkujących postaci stojących po stronie Imperium. Dostępny jest zaraz po opuszczeniu świata startowego i można do niego dołączyć podczas podróży na Dromund Kaas.

Po wejściu na statek kosmiczny, gracze otrzymują od Wielkiego Moffa Kilrena zadanie odbicia osoby znanej jako „The General” (Generał). Niestety, kapitan transportowca, którym podróżują, odmawia wykonania misji. Dlatego też ekipa graczy zmuszona jest przejąć kontrolę nad statkiem i dokończyć zlecone przez Moffa zadanie. W czasie przeprawy musimy dokonać dwóch wyborów, które skutkują otrzymaniem punktów Ciemnej lub Jasnej Strony Mocy. W pierwszym z nich zabijamy lub oszczędzamy kapitana naszego statku, a w drugim decydujemy o życiu lub śmierci Generała.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic