Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2018, 20:06

autor: Ender

The Abyss – nowa darmowa aktualizacja No Man’s Sky w przyszłym tygodniu

Twórcy No Man’s Sky ogłosili, że kolejna duża aktualizacja do gry, która zatytułowana została The Abyss, zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu. Łatka ma skupiać się na przerażających i tajemniczych aspektach uniwersum produkcji.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że tuż po oryginalnej premierze No Man’s Sky w oczach fanów okazało się kompletnym zawodem. Mimo popełnionych błędów i kontrowersji, twórcy ze studia Hello Games nie porzucili produkcji i przez ostatnie dwa lata wzbogacali ją stopniowo o zawartość, którą obiecywali w pierwszych zapowiedziach. Po opublikowanej w lipcu aktualizacji zatytułowanej NEXT, oferującej między innymi długo oczekiwany tryb multiplayer, gra po raz pierwszy od dłuższego czasu nabrała wiatru w żagle. Przez ostatnie miesiące twórcy wprowadzali kolejne pomniejsze poprawki i atrakcje, takie jak nowe pojazdy. Dziś jednak zapowiedzieli oni nadejście kolejnej dużej łatki – The Abyss.

Szczegóły dotyczące zawartości The Abyss są na razie nieznane. Wiemy, że aktualizacja zostanie udostępniona za darmo w przyszłym tygodniu. Trafi ona do wszystkich posiadaczy No Man’s Sky na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Łatka ma skupiać się na bardziej przerażających i tajemniczych aspektach uniwersum tytułu, które w sam raz będą pasować do nadchodzącego Halloween. Zwiastun dodatku i kolejne informacje na jego temat pojawią się najprawdopodobniej w przeciągu najbliższych dni.

  1. No Man’s Sky – oficjalna strona
  2. No Man’s Sky – kompendium wiedzy
  3. No Man’s Sky po 2 latach – recenzja aktualizacji NEXT