Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 września 2014, 18:32

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Testuj z nami gry mobilne - sprawdź za darmo płatne produkcje z Google Play

Zapraszamy do sprawdzenia Paczki Gier Mobilnych – zbiorczej aplikacji, w której fani gier komórkowych i tabletowych mogą sprawdzać płatne produkcje z Google Play. Specjalnie dla użytkowników GRYOnline.pl mamy bezpłatny okres próbny, w ramach którego można sprawdzić, co Paczka Gier Mobilnych ma do zaoferowania.

Testuj z nami gry mobilne -  - ilustracja #1

Wszystkich graczy lubiących bawić się na komórkach i tabletach gorąco zachęcamy do sprawdzenia Paczki Gier Mobilnych – aplikacji dającej zbiorczy dostęp do gier działających na systemie Android. Wraz z jej autorami, firmą TicTapToe, zapraszamy do zapoznania się z tym nowym rozwiązaniem.

Paczka Gier Mobilnych, będąca wciąż w fazie beta, oferuje dostęp abonamentowy do płatnych gier na Androida, co w praktyce oznacza że użytkownik może testować różne produkcje w zamian za opłaty abonenckie, które – jak w przypadku podobnych usług, np. Spotify – są zdecydowanie mniejsze niż koszt związany z zakupem każdej z oferowanych gier z osobna. Baza tytułów jest natomiast co miesiąc aktualizowana o nowe pozycje.

Choć usługa oparta jest na systemie abonamentowym, przez pierwsze 7 dni możecie ją przetestować za darmo. Aby wziąć udział w testach aplikacji, należy udać się na stronę producenta, podać adres e-mailowy przypisany do Waszego konta w Google Play, a następnie czekać na wiadomość z dalszymi instrukcjami jak pobrać aplikację. W przypadku natknięcia się na błędy w działaniu Paczki Gier Mobilnych, prosimy o przesłanie informacji o nich na adres [email protected]

Życzymy miłej zabawy!