Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2013, 20:03

autor: Ender

Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure – nowy trailer gry

Twórcy przygodówki Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure opublikowali jej nowy, ponad 8-minutowy trailer. Zobaczymy na nim szereg scen, które znajdą się w finalnej wersji gry i poznamy praktycznie całą obsadę aktorską.

Wśród obsady aktorskiej nie zobaczymy gwiazd wielkiego ekranu, ale osoby odgrywające poszczególne role nadrabiają swoje braki entuzjazmem dla projektu - Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure – nowy trailer gry - wiadomość - 2013-09-10
Wśród obsady aktorskiej nie zobaczymy gwiazd wielkiego ekranu, ale osoby odgrywające poszczególne role nadrabiają swoje braki entuzjazmem dla projektu

Zbiórka pieniędzy w serwisie Kickstarter, przeznaczonych na produkcję przygodówki Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure, zakończyła się z sukcesem już ponad rok temu. Od tego czasu twórcy ze studia Big Finish Games intensywnie pracują nad dokończeniem tytułu, udoskonalając liczne elementy rozgrywki. Ostatnio poinformowali zresztą o tym, że nawiązali współpracę z wydawcą, firmą Atlus, który wspomoże ich w promocji oraz dystrybucji produkcji. Dziś z kolei podzielili się drugim trailerem gry, trwającym nieco ponad osiem minut. Klip pozwala nam zobaczyć nie tylko fragmenty przerywników filmowych, ale także interfejs oraz momenty, w których będziemy podejmować decyzje wpływające na przebieg fabuły. Poza tym, zwiastun przedstawia nam praktycznie całą obsadę, a także pokazuje proces rejestrowania występów aktorów na zielonym ekranie.

Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure to szósta odsłona znanej serii gier przygodowych z detektywem Teksem Murphym w roli głównej, która zdobyła popularność w latach 90. Tytuł jest klasyczną detektywistyczną przygodówką, w której większość czasu spędzimy na prowadzeniu śledztwa, zbieraniu dowodów, przesłuchiwaniu świadków oraz rozwiązywaniu zagadek. Wszystkie lokacje mają być w pełni trójwymiarowe i w dużym stopniu interaktywne. Premiera gry na komputerach PC będzie miała miejsce w przyszłym roku.

  1. Tex Murphy – oficjalna strona cyklu
  2. Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure a.k.a. Project Fedora na Kickstarterze
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.