Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 lutego 2015, 10:26

Temple Run 2 – Bruce Lee dodany jako grywalna postać w walentynkowej aktualizacji

Imangi Studios wypuściło walentynkową aktualizację do gry Temple Run 2. Dzięki niej listę grywalnych postaci zasilił Bruce Lee.

Wypuszczanie aktualizacji tematycznych, związanych z różnorodnymi świętami, to już tradycja na rynku mobilnym. Najnowszym tego przykładem jest Temple Run 2, które z okazji Walentynek zaoferowało swoim użytkownikom możliwość pokierowania nowym bohaterem. Sporym zaskoczeniem jest fakt, że dodatkową grywalną postacią okazał się Bruce Lee.

Jeśli chcecie zagrać tym legendarnym aktorem to radzimy się pospieszyć, gdyż ma on być on dostępny do pobrania tylko przez kilka dni. Jeśli jednak już zaktualizujcie grę, to będziecie się mogli nim cieszyć bez końca.

Osobiście nie mam pojęcia co Bruce Lee ma wspólnego z Walentynkami, ale postać jest zabawnym nabytkiem dla Temple Run 2, gdyż co chwila raczy nas mądrymi cytatami. Ponadto łatka pozwala zbierać porozrzucane po poziomach serduszka i świąteczne artefakty. Zgromadzenie ich odpowiedniej ilości zapewnia dostęp do specjalnego kapelusza.

Przypomnijmy, że Temple Run to jedna z najpopularniejszych serii typu endless runner. Pierwsza część praktycznie zdefiniowała trójwymiarową odnogę tego gatunku i wszystkie późniejsze konkurencyjne produkcje, które umieściły kamerę za plecami biegnącego bohatera korzystają z rozwiązań firmy Imangi Studios. Do dzisiaj wszystkie odsłony cyklu Temple Run pobrano łącznie ponad miliard razy.

Temple Run 2 to typowy endless runner: nasza postać automatycznie pędzi przez pełne przeszkód mapy, a my za pomocą gestów wydajemy jej komendy skoku, zmiany pasa ruchu czy wślizgu. W porównaniu z pierwowzorem dodano liczne nowe sekcje, takie jak zjeżdżanie po lince czy jazda w wózku górniczym. W grze nie da się wygrać. Każdy bieg prędzej czy później kończy się porażką i cała zabawa polega na próbach bicia własnych i cudzych rekordów.