Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2016, 17:00

autor: luckie

Targi T-Mobile Warsaw Games Week odwiedziło ponad 24 tysiące osób. Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku!

Tegoroczna edycja targów T-Mobile Warsaw Games Week dobiegła końca. Chcieliśmy podziękować Wam za odwiedzenie naszego stoiska oraz podzielić się ciekawymi materiałami z imprezy.

Nasza ekipa z WGW (prawie) w komplecie. Dzięki, że do nas wpadliście! - Targi T-Mobile Warsaw Games Week odwiedziło ponad 24 tysiące osób. Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku! - wiadomość - 2016-10-19
Nasza ekipa z WGW (prawie) w komplecie. Dzięki, że do nas wpadliście!

W niedzielę 16 października zakończył się T-Mobile Warsaw Games Week. Warszawskie targi gier odwiedziło łącznie 24 300 miłośników elektronicznej rozrywki. W trakcie imprezy mogliście osobiście przetestować takie gorące tytuły, jak Battlefield 1, Call of Duty: Infinite Warfare, Watch Dogs 2 i wiele innych, a oprócz nich nie zabrakło licznych pokazów, m.in. Elex – nowego RPG-a akcji od twórców GothicaDishonored 2 czy Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej. Na targach wystawiali się ze swoimi produkcjami zarówno światowi giganci – Microsoft, Sony i Ubisoft – jak i polscy wydawcy i producenci: Cenega, CD Projekt RED, CI GAMES, Techland, IMGN.PRO, Jujubee, QLOC i Toucan Studio.

Björn Pankratz i Jennifer Pankratz podczas pokazu gry Elex na naszym stoisku. Link do prezentacji znajdziecie poniżej. - Targi T-Mobile Warsaw Games Week odwiedziło ponad 24 tysiące osób. Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku! - wiadomość - 2016-10-19
Björn Pankratz i Jennifer Pankratz podczas pokazu gry Elex na naszym stoisku. Link do prezentacji znajdziecie poniżej.

Przez wszystkie cztery dni imprezy ekipa GRYOnline.pl również miała swoją strefę, w której nie brakowało ciekawych prezentacji nadchodzących hitów i spotkań z ich twórcami. Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy nas odwiedzili, przybili piątkę oraz wzięli udział w naszych konkursach. Dołożymy wszystkich starań żeby za rok przygotować jeszcze więcej atrakcji. Dla osób, które nie pojawiły się na T-Mobile Warsaw Games Week mamy materiały filmowe, dzięki którym poczujecie atmosferę targów. Być może zachęcą Was one do przemyślenia udziału w imprezie za rok.

Część wydarzeń na naszej scenie było stremowanych. Jeśli chcecie dowiedzieć się (lub przypomnieć sobie), jak wyglądają kulisy pracy w redakcji Gry-OnLine.pl, zobaczyć prezentację rozgrywki z Elex czy Gwinta, przejrzyjcie poniższe linki:

  1. Mity pracy w redakcji - UV, Gambri i Vermi opowiadają
  2. Problemy z recenzowaniem gier – panel redakcyjny
  3. Hed, Gambri i Kacper o tvgry.pl
  4. Elex i nowy gameplay, z komentarzem twórców
  5. Gramy w Gwinta na żywo prosto z WGW
  6. Gameplay ze Sniper Elite 4 z WGW
  7. Shadow Warrior 2 prosto z WGW