Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 marca 2024, 17:00

Taka cena za smartfon z aparatem 200 Mpix, 12 GB RAM i odświeżaniem 144 Hz to rzadkość. Ex-flagowa Motorola Edge 30 Ultra w świetnej promocji

Dawne flagowe smartfony świetnie się sprawdzają nawet kilka lat po premierze. Tak jak Motorola Edge 30 Ultra, która ma na swoim pokładzie dużo RAM-u, pamięci wewnętrznej, udany aparat i dużo innego dobra.

Źródło fot. Motorola; materiały promocyjne
i

Flagowce charakteryzują się najlepszymi podzespołami, a co za tym idzie – wydajnością oraz jakością wyświetlanego obrazu. Największą barierą są jednak zdolności finansowe wielu z nas, które nie jest tak łatwo rozwiązać. Dlatego warto uzbroić się w cierpliwość i poczekać, ponieważ wartość smartfonów regularnie spada, tak jak rysowanych małp NFT. Idealnym przykładem jest Motorola Edge 30 Ultra, która na premierę kosztowała niemal 4500 zł.

Flagowiec Motoroli w znacznie niższej cenie

Najnowszy Android w dwuletnim flagowcu

Nie da się ukryć, że ponad 4000 zł za smartfona to spory wydatek, nawet jeśli parametry przemawiają na korzyść urządzenia. Motorola Edge 30 Ultra kosztowała właśnie tyle, a swoją premierę miała w drugiej połowie 2022 roku. Na szczęście po niecałych dwóch latach cena urządzenia znacznie spadła, ale jej podzespoły oraz funkcje wciąż robią wrażenie.

Motorola Edge 30 Ultra została wyposażona m.in. w 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Dużą wydajność zapewnia ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 8+ 1. generacji i co najważniejsze, smartfon na początku 2024 roku otrzymał aktualizację do Androida 14, więc pod kątem systemu operacyjnego także jest ciągle rozwijany.

Źródło: Materiały promocyjne - Taka cena za aparat 200 Mpx, 12 GB RAM i odświeżanie 144 Hz to rzadkość. Ex-flagowa Motorola Edge 30 Ultra w świetnej promocji - wiadomość - 2024-03-27
Źródło: Materiały promocyjne

Motorola Edge 30 Ultra to nie tylko mocne podzespoły

Najbardziej zachwyceni smartfonem będą fani fotografii, ponieważ aparat z tyłu oferuje obiektywy: główny 200 Mpx oraz ultraszerokokątny 50 Mpix. Na „selfiaki” wykonane przednim aparatem również nikt nie będzie narzekał, ponieważ ma on 60 Mpix. Co ciekawe, aparat wykorzystuje sztuczną inteligencję między innymi do automatycznego wykorzystania trybu nocnego lub wykrywania uśmiechu, który na pewno pojawi się na wieść, o ile potaniał model Edge 30 Ultra.

Aparat i podzespoły, które naprawdę zachwycają

Także oglądanie filmów i seriali będzie wyjątkowo przyjemne z ekranem FHD+, obsługą HDR10+ oraz odświeżaniem 144 Hz. Sam wyświetlacz jest dodatkowo chroniony Gorilla Glass 5 z powłoką, dzięki której unikniemy licznych odcisków palców. Nie można także zapomnieć o baterii, która zdaniem producenta wytrzyma ponad dobę i można ją naładować na dwa sposoby.

Akumulator Motoroli Edge 30 Ultra obsługuje ładowanie bezprzewodowe o mocy do 50 W, co dla niektórych smartfonów jest poza zasięgiem nawet przy ładowaniu przewodowym. Natomiast przy użyciu kabla Motorola Edge 30 Ultra ma do dyspozycji ładowarkę o mocy aż 125 W. Smartfon ledwo zostanie podłączony, a już będzie naładowany.

Źródło: Materiały promocyjne - Taka cena za aparat 200 Mpx, 12 GB RAM i odświeżanie 144 Hz to rzadkość. Ex-flagowa Motorola Edge 30 Ultra w świetnej promocji - wiadomość - 2024-03-27
Źródło: Materiały promocyjne

Motorola Edge 30 Ultra w finansowym zasięgu

Tak jak wspomniałem na początku, premierowa cena Motoroli Edge 30 Ultra wynosiła niemal 4500 zł. Aktualnie kwota zakupu spadła już do 2600 zł i jest nawet jeszcze niższa. Do 31 marca można skorzystać z kodu YOUNGMULTI w sklepie internetowym Media Expert, żeby obniżyć cenę Motoroli Edge 30 Ultra do 2199 zł.

W ten sposób w korzystnej cenie można zdobyć smartfon, którego podzespoły i wydajność wciąż są aktualne, choć jeszcze niedawno kwota zakupu była dwukrotnie wyższa.

Motorola Edge 30 Ultra dwukrotnie tańsza niż na premierę

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej