Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 czerwca 2024, 15:13

Ta promocja przejdzie do historii. Amazon obniżył cenę drona DJI Mini 3 Fly More Combo do niespotykanego dotąd poziomu

Latać każdy może, jak sparafrazował sam siebie polski aktor w popularnej animacji. Na szczęście my nie potrzebujemy magicznego proszku, żeby widzieć świat z lotu ptaka. Wystarczy kupić ten rewelacyjny dron w świetnej promocji.

Źródło fot. DJI.
i

DJI Mini 3 Fly More Combo to ciekawy model drona od znanego producenta DJI, stawiający na kompaktowe rozmiary, łatwość obsługi oraz zaawansowane funkcje w dobrej cenie.

Sprawdź tego drona w sklepie Amazon.

Synku, lataj nisko i powoli

Jednym z głównych atutów DJI Mini 3 jest imponujący czas lotu, wynoszący do 34 minut na jednym ładowaniu. Zasięg transmisji do 10 km (według standardu FCC) zapewnia dużą swobodę w eksploracji terenów z powietrza. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy dwie zapasowe baterie, które, po prostej wymianie, pozwolą szybko wrócić do nagrywania filmów, oraz hub ładujący, pozwalający szybko naładować wszystkie baterie w jednym miejscu.

Źródło: DJI, grafika promocyjna. - Ta promocja przejdzie do historii. Amazon obniżył cenę drona DJI Mini 3 Fly More Combo do niespotykanego dotąd poziomu - wiadomość - 2024-06-14
Źródło: DJI, grafika promocyjna.

Oko wielkiego brata patrzy z góry

DJI Mini 3 jest wyposażony w wysokiej jakości kamerę z sensorem 1/1,3 cala, co umożliwia rejestrowanie zdjęć o rozdzielczości 12 Mpix i wideo w 4K oraz 30 klatkach na sekundę. Kamera wspierana jest przez 3-osiowy gimbal, który zapewnia stabilność i płynność ujęć nawet w trudnych warunkach. Zdjęcia i filmy cechują się wysoką szczegółowością, żywymi kolorami oraz dobrym odwzorowaniem tonalnym. Sprawdzając materiały wideo nagrane przez użytkowników, byłem zauroczony, a ujęcia nocne to w ogóle mistrzostwo świata.

Być może tego potrzebujesz, żeby zacząć przygodę z dronami – kliknij i zobacz tę wspaniałą promocję.

DJI Mini 3 Fly More Combo oferuje wiele inteligentnych trybów lotu, które ułatwiają tworzenie profesjonalnych ujęć. QuickShots na pewno spodobają się każdemu – jednym z nich jest „helicopter”, w którym dron okrąża nas po spirali, wznosząc się. Efekt końcowy jest niesamowity. Dodatkowo urządzenie posiada funkcje takie jak automatyczne unikanie przeszkód czy powrót do punktu startu.

Źródło: DJI, grafika promocyjna. - Ta promocja przejdzie do historii. Amazon obniżył cenę drona DJI Mini 3 Fly More Combo do niespotykanego dotąd poziomu - wiadomość - 2024-06-14
Źródło: DJI, grafika promocyjna.

Chodź, polataj ze mną

DJI Mini 3 to doskonały wybór dla osób szukających lekkiego, kompaktowego i łatwego w obsłudze drona z dobrą jakością obrazu i długim czasem lotu. Jest to idealna propozycja dla początkujących lub średniozaawansowanych osób, które zamierzają zacząć stawiać pierwsze kroki w świecie dronów – lub dopiero co zaczęły to robić – bez konieczności wydawania dużych sum pieniędzy. Mini 3 oferuje świetny stosunek jakości do ceny, szczególnie w rewelacyjnej promocji w sklepie Amazon, gdzie przyjdzie nam za niego zapłacić 594,11 euro lub 2647,16 zł, w zależności od kursu. Jest to kwota o ponad 1000 złotych niższa od tej, jaką znajdziecie w polskich elektromarketach. Minusem oferty jest długi czas oczekiwania na przesyłkę. Cierpliwi jednak mogą sporo zaoszczędzić.

Przejdź do sklepu Amazon i zobacz ten dron w świetnej promocji.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Łukasz Michalak

Łukasz Michalak

Z GRYOnline związany od 2023 roku. Gracz od momentu, gdy brat przyniósł do domu coś, na co każdy wtedy mówił „Pegasus”, a co tak naprawdę było tylko bazarowym „famiklonem”. Jego pierwszy tekst w internecie ukazał się w 2011 roku na opuszczonej dawno stronie Gieromaniak. Wieczny student filologii angielskiej. Oprócz szeroko pojętego gamingu, interesuje się głównie science fiction i w mniejszym stopniu fantasy. Bardzo dobrze czuje się też otoczony technologią. Średnio raz na dwa tygodnie rozmyśla nad Imperium Rzymskim.

więcej