Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 31 marca 2020, 10:34

Szybcy i wściekli - Hobbs i Shaw 2 powstanie

Dwayne Johnson, aktor wcielający się w Hobbsa w filmie Hobbs i Shaw, poinformował, że powstanie kolejna odsłona tej produkcji. Z powodu trwającej pandemii nie wiadomo jednak, kiedy rozpoczną się zdjęcia.

Szybcy i wściekli - Hobbs i Shaw 2 powstanie - ilustracja #1
Ruszają prace nad drugą odsłoną filmu Hobbs i Shaw.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że spin-off serii Szybcy i wściekliHobbs i Shaw – doczeka się kolejnej odsłony. Poinformował o tym na Instagramie Dwayne Johnson (podajemy za serwisem Comicbook), którego mogliśmy oglądać w tytułowej roli Hobbsa. Według aktora produkcja nie ma jeszcze reżysera i jest dopiero na etapie prac kreatywnych (twórcy zastanawiają się, w jakim kierunku ma pójść seria), ale ekipa jest już gotowa do działania. Z powodu panującej pandemii koronawirusa nie wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia.

Film Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw zadebiutował w Polsce w lipcu zeszłego roku. Tytuł poradził sobie na rynku całkiem nieźle, debiutując na pierwszym miejscu w weekendowym zestawieniu Box Office US. Produkcja zaliczyła także udaną premierę m.in. w Chinach. Przypomnijmy również, że dziewiąta część głównego cyklu Szybcy i wściekli ukaże się później, niż planowano. Film do kin trafi dopiero w kwietniu 2021 roku.