Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 stycznia 2020, 11:44

autor: qjin

Szybcy i wściekli 9 na pierwszym teaserze i plakacie

Do sieci trafił pierwszy teaser dziewiątej części Szybkich i wściekłych (ang. Fast and Furious 9). W głównej roli powróci Vin Diesel, którego można zobaczyć na oficjalnym plakacie. Premiera filmu odbędzie się jeszcze w tym roku.

Vin Diesel powróci w głównej roli. - Szybcy i wściekli 9 na pierwszym teaserze i plakacie - wiadomość - 2020-01-29
Vin Diesel powróci w głównej roli.

Wytwórnia Universal Pictures rozpoczyna promocję Szybkich i wściekłych 9 (ang. Fast and Furious 9). Udostępniono nie tylko pierwszy plakat, ale również krótki teaser. Przedstawia on fragment z Domem (Vin Diesel) i Letty (Michelle Rodriguez), którzy postanowili przejść na swego rodzaju emeryturę, wychowując swojego syna Briana na spokojnej farmie z dala od zgiełku, do jakiego byli przyzwyczajeni.

Oczywiście sielankowa atmosfera nie będzie trwała w nadchodzącym filmie wiecznie, co zobaczymy na pewno w nadchodzącym pełnym zwiastunie, który zostanie opublikowany 31 stycznia. Zarysuje on w większym stopniu fabułę Szybkich i wściekłych 9. Wiemy, że ze względu na spór pomiędzy Vinem Dieselem i Dwayne’em Johnsonem nie powróci postać Luke’a Hobbsa, który razem z Jasonem Stathamem wystąpił w spin-offie cyklu – Szybcy i wściekli: Hobbs & Shaw. W dziewiątej odsłonie mają za to pojawić się nowe nazwiska, w tym John Cena.

Szybcy i wściekli 9 nadjadą jeszcze w tym roku. - Szybcy i wściekli 9 na pierwszym teaserze i plakacie - wiadomość - 2020-01-29
Szybcy i wściekli 9 nadjadą jeszcze w tym roku.

Premiera Szybkich i wściekłych 9 odbędzie się 22 maja 2020 roku. Reżyserem filmu jest Justin Lin, który zajmował się ostatnimi częściami serii, a w obsadzie powrócą postacie odgrywane przez m.in. Tyrese’a Gibsona, Jordanę Brewster, Ludacrisa czy Charlize Theron.