Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 kwietnia 2019, 20:30

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw - 3 minuty akcji na nowym zwiastunie

W sieci pojawił się drugi zwiastun filmu Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw. W rolach głównych zobaczymy Jasona Stathama i Dwayne'a Johnsona, którzy będą musieli zmierzyć się z terrorystą granym przez Idrisa Elbę. Premiera latem tego roku.

Idris Elba wcieli się w głównego złego w filmie. - Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw - 3 minuty akcji na nowym zwiastunie - wiadomość - 2019-04-19
Idris Elba wcieli się w głównego złego w filmie.

Do sieci trafił właśnie drugi zwiastun filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Trwający ponad trzy i pół minuty trailer obfituje w akcję, wybuchy oraz typowy dla serii humor. Produkcja będzie spin-offem głównego cyklu, który liczy sobie już osiem filmów. W tym przypadku wyścigi samochodowe ustąpią miejsca popisom kaskaderskim oraz walkom wręcz. Akcja filmu rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach z filmu Szybcy i wściekli 8. Dwayne Johnson oraz Jason Statham ponownie spotykają się na ekranie. Aktorzy współpracowali także na planie szóstej części cyklu, która zadebiutowała w 2015 roku. Niżej możecie zobaczyć świeżutki zwiastun filmu.

Przed Hobbsem (Dwayne Johnson) i Shawem (Jason Statham) trudne zadanie. Wspólnie będą musieli powstrzymać zmodyfikowanego genetycznie terrorystę Brixtona (w tej roli znany chociażby z serialu Luther, Idris Elba). Ów osobnik dysponuje nadludzką siłą oraz wytrzymałością, a także nie brakuje mu odwagi, by samego siebie nazywać „czarnym Supermanem”. Na ekranie zobaczymy także Vanessę Kirby, Eizę Gonzalez czy Helen Mirren. Reżyserem widowiska jest David Leitch (Deadpool 2), natomiast za scenariusz odpowiada Chris Morgan (Szybcy i wściekli: Tokio Drift, Szybcy i wściekli 6). Akcja filmu ma zapewnić widzom podróż od Los Angeles, przez Londyn, aż do pustkowi Czarnobyla.

Seria Szybcy i wściekli od lat przyciąga do kin tłumy widzów. Twórcy chwalą się, że na ośmiu filmach zarobili już prawie 5 miliardów dolarów. Pierwszy spin-off cyklu trafi na srebrne ekrany 2 sierpnia bieżącego roku. Nie oznacza to jednak, że twórcy porzucili plany na kontynuowanie głównej serii. Części 9 i 10 są już w produkcji i mają zadebiutować w 2020 oraz 2021 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Szybcy i Wściekli
  2. Pierwszy zwiastun filmu Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw