Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 3 października 2018, 10:40

autor: AlexB

Sześciu Spider-Manów na nowym zwiastunie Into the Spider-Verse

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu animowanego Spider-Man: Into the Spider-Verse, w którym spotkają się różne wersje słynnego superbohatera ze stajni wydawnictwa Marvel. Obraz zadebiutuje w polskich kinach 25 grudnia bieżącego roku.

Na początku czerwca w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun Spider-Man: Into the Spider-Verse (w polskiej wersji Spider-Man Uniwersum) – animacji opowiadającej o słynnym człowieku pająku. Ze względu na nietypową, stylizowaną na komiks warstwę wizualną, humor i całkiem interesująco zapowiadającą się opowieść został on bardzo ciepło przyjęty przez widzów. Nie inaczej powinno być z nowym trailerem opublikowanym przez Sony Pictures. Prezentuje on kilku nowych bohaterów, którzy najwyraźniej odegrają dość ważną rolę w całej historii. Jak jednak będzie w istocie? O tym Polacy przekonają się 25 grudnia, kiedy to film zadebiutuje w naszych kinach. Z kolei premiera światowa zaplanowana jest na 14 grudnia.

Jak nietrudno się domyślić, Into the Spider-Verse opowiada historię Spider-Mana, lecz nie jednego, a aż... sześciu. W wyniku pewnego nieszczęśliwego zdarzenia, z którym najwyraźniej mnóstwo wspólnego ma Kingpin, dochodzi do wymieszania uniwersów. I tak w jednym świecie spotykają się posiadacze pajęczych mocy – młody Miles Morales, uczący go superbohaterskiego fachu Peter Parker, a także Gwen Stacey, Peni Parker, Spider-Man Noir oraz Spider-Ham. Ich zadanie jest proste – naprawić rzeczywistość i wrócić do swoich domów.

Sześciu to już kompania. - Sześciu Spider-Manów na nowym zwiastunie Into the Spider-Verse - wiadomość - 2018-10-03
Sześciu to już kompania.

Za stworzenie scenariusza do Spider-Man: Into the Spider-Verse odpowiadają Phil Lord (LEGO Przygoda) oraz Rodney Rothman (22 Jump Street). Ten ostatni zajął się również reżyserią, wraz z Bobem Persichettim i Peterem Ramseyem. Głosu bohaterom użyczyli między innymi Nicolas Cage, Jake Johnson, Liev Schreiber, Mahershala Ali, Kimiko Glenn oraz Hailee Steinfeld. Wiele wskazuje zatem na to, że nadchodząca animacja podtrzyma doskonałą passę, jaką ma ostatnio człowiek pająk. Wystarczy chociażby wspomnieć bardzo ciepło przyjęte Homecoming, Avengers: Wojnę bez granic czy wydaną wyłącznie na PlayStation 4 produkcję studia Insomniac Games.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.