Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2019, 09:30

autor: Konrad "Serek" Serafiński

System powtórek zawitał do Overwatch

Po trzech latach od premiery w Overwatch pojawił się system powtórek. Jak na razie jest on dostępny wyłącznie na PC, na serwerach testowych. Niebawem ma jednak ukazać się także na konsolach.

Już teraz możecie przetestować powtórki. - System powtórek zawitał do Overwatch - wiadomość - 2019-05-28
Już teraz możecie przetestować powtórki.

Fani Overwatch mają powody do radości. Po trzech latach po premierze tytułu twórcy zdecydowali się umieścić w grze system powtórek. Jest on dostępny obecnie na Publicznym Serwerze Testowym na PC. Niedługo mają zawitać także na konsolach. Można powiedzieć, że lepiej późno niż wcale. Trzeba jednak przyznać producentom, że wprowadzona funkcjonalność naprawdę robi wrażenie. Powtórki można oglądać z dowolnego punktu obserwacyjnego, z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby czy z widoku ptaka.

Powtórki będą dostępne w specjalnej zakładce w profilu gracza. Znajdą się tam zapisy z 10 ostatnich meczów rozegranych we wszystkich trybach poza samouczkiem i obszarem treningowym. Zapisane powtórki mają być resetowane wraz z ukazywaniem się nowych aktualizacji.

Tak prezentują się zapisane powtórki w menu.

Twórcy udostępnili także mały samouczek dotyczący sposobu używania systemu powtórek. Wszystkie skróty klawiszowe oraz uwagi możecie znaleźć tutaj. Możliwe, że w przyszłości producenci pokuszą się o dodanie możliwości wymiany powtórek ze znajomymi. Przypomnijmy, że jakiś czas temu Overwatch został wzbogacony o Warsztat - potężne narzędzie umożliwiające między innymi opracowanie niestandardowych trybów gry. Niedawno zadebiutowała także nowa mapa - Hawana. Tytuł jest ciągle rozwijany, dlatego gracze nie powinni narzekać na nudę, szczególnie że produkcja świętuje właśnie swoje trzecie urodziny.

  1. Poradnik do gry Overwatch
  2. Recenzja gry Overwatch
  3. Oficjalna strona internetowa gry Overwatch
  4. Kompendium wiedzy o Overwatch