Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 maja 2019, 10:21

Wiosenne porządki na Steam to m.in. darmowe okresy Dead by Daylight i Grim Dawn

Ruszyły Wiosenne porządki w serwisie Steam. Do zdobycia jest specjalna odznaka, ale przede wszystkim w trakcie wydarzenia można za darmo przetestować tytuły takie jak Assetto Corsa, Black Desert Online, Dead by Daylight, Don’t Starve Together, Endless Space 2, Grim Dawn oraz Left 4 Dead 2. Wszystkie te tytuły zostały również przecenione.

Akcja dobiegnie końca we wtorek wieczorem. - Wiosenne porządki na Steam to m.in. darmowe okresy Dead by Daylight i Grim Dawn - wiadomość - 2019-05-28
Akcja dobiegnie końca we wtorek wieczorem.

W serwisie Steam wystartowało wydarzenie znane jako Wiosenne porządki. Ma ono zachęcać graczy do odkurzenia starszych produkcji w ich bibliotekach gier. Najciekawszym jego elementem są jednak darmowe okresy próbne. Do 28 maja, do 19:00, można bez płacenia sprawdzić następujące produkcje:

  1. Assetto Corsa – symulator wyścigów samochodowych autorstwa studia Kunos Simulazioni.
  2. Black Desert Online – jedna z najładniejszych gier MMORPG na rynku.
  3. Dead by Daylight – asymetryczna gra multiplayer, w której jeden gracz kontroluje psychopatycznego mordercę, a pozostali uczestnicy zabawy wcielają się w jego potencjalne ofiary.
  4. Don't Starve Together – stawiający na tryb kooperacyjny samodzielny dodatek do popularnej gry survivalowej.
  5. Endless Space 2 – kosmiczna strategia 4X studia Amplitude.
  6. Grim Dawn – wyśmienite RPG akcji od autorów Titan Quest.
  7. Left 4 Dead 2 – klasyczna już kooperacyjna strzelanka studia Valve.

Wszystkie powyższe produkcje zostały równocześnie przecenione o 50-75%, dzięki czemu możecie je taniej nabyć, jeśli najdzie Was ochota na kontynuowanie zabawy po zakończeniu darmowego okresu.

W trakcie Wiosennych porządków można także zdobyć specjalną odznakę dla profilu Steam. Wymaga to wykonania szeregu różnych czynności, których pełną listę znajdziecie na stronie wydarzenia. Wśród nich znalazło się m.in. zagranie w zakupiony tytuł, którego do tej pory nie uruchomiliście, oraz w tytuł polecany przez znajomego.

  1. Oficjalna strona Steam