Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2022, 10:54

autor: Jakub "Rozbo" Tarchała

Symulator placu budowy z 17 tys. osób w szczycie w dniu premiery

Po dwóch ciepło przyjętych grach z serii Construction Simulator studio weltenbauer ma kolejny powód do radości. Ponad 17 tysięcy graczy jednocześnie bawiło się w budowniczych w najnowszej odsłonie cyklu w dniu premiery.

Źródło: weltenbauer.

Z reguły mniejsze symulatory nie cieszą się wielkim zainteresowaniem, lecz nie w tym wypadku. Zapowiadająca się dobrze gra Construction Simulator w dniu premiery przyciągnęła na Steamie ponad 17 tysięcy graczy. Studio weltenbauer ma powody do świętowania.

Recenzje symulatora placu budowy na Steam są w większości pozytywne (72% z 383 opinii ). Dzięki SteamDB wiemy również, że w chwili pisania tej wiadomości w tytuł gra ponad 3000 graczy jednocześnie. Gra jest dostępna na Steamie w cenie 124,99 zł w polskiej wersji językowej (napisy).

Symulator placu budowy z 17 tys. osób w szczycie w dniu premiery - ilustracja #1
Źródło: weltenbauer

Construction Simulator pozwala zarządzać solo lub w trybie coop biznesem oraz kierować maszynami na placach budowy. Do naszej dyspozycji dostajemy ponad 70 maszyn, a świat gry jest wzorowany na Stanach Zjednoczonych oraz Niemczech. Gra wyszła na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series S/X.

Steam Sale – symulatory astragon Entertainment w promocji

Co ciekawe, wcześniejsze odsłony serii możecie teraz kupić na wyprzedaży zorganizowanej przez wydawcę astragon Entertainment. Oto wybrane oferty:

E3 2021