Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 grudnia 2017, 12:45

autor: AlexB

Świąteczna Promocja Cyfrowa w Sklepie GRY-OnLine.pl

Rozpoczęła się wielka Świąteczna Promocja Cyfrowa w Sklepie GRY-OnLine.pl. Po obniżonych cenach będzie można zakupić ponad 1200 gier i dodatków. Obecnie w ofercie znajdują się między innymi Dark Souls III, Tekken 7 oraz Cities: Skylines Deluxe Edition.

Sezon świątecznych wyprzedaży trwa w najlepsze. Ze swoimi specjalnymi ofertami wystartowały już platformy GOG.com i Origin. Promocyjny szał nie ominął również Sklepu GRY-OnLine.pl. Dziś rozpoczyna się w nim specjalna bożonarodzeniowa oferta. W jej ramach będzie można zakupić prawie 1200 gier i dodatków w wersji cyfrowej. Pula przecenionych tytułów zmienia się co kilka godzin, więc jeśli nie znaleźliście interesującej nas pozycji, warto wracać co jakiś czas i sprawdzać, czy nie pojawiła się ona na wyprzedaży. W pierwszym rzucie z rabatami dochodzącymi nawet do 80% można zdobyć między innymi Dark Souls III, Tekkena 7, Batmana: Arkham Knight, Cities: Skylines w edycji Deluxe, Stellaris w wersji ze specjalnymi bonusami, Beat Copa, kolekcję BioShocka i wiele, wiele więcej. Jest zatem w czym przebierać, a podkreślmy to jeszcze raz, to nie koniec niespodzianek.

Ceny niektórych gier podczas Świątecznej Promocji Cyfrowej spadły o nawet 80%. - Świąteczna Promocja Cyfrowa w Sklepie GRY-OnLine.pl - wiadomość - 2017-12-21
Ceny niektórych gier podczas Świątecznej Promocji Cyfrowej spadły o nawet 80%.

Świąteczna Promocja Cyfrowa w Sklepie GRY-OnLine.pl potrwa do 7 stycznia. Poniżej znajdziecie kilka najciekawszych naszym zdaniem gier przecenionych w pierwszym dniu wyprzedaży. Przypominamy również, że ceny każdego produktu można dodatkowo obniżyć za pomocą zdobywanych podczas zakupów punktów GOL.

Pierwszy dzień Świątecznej Promocji Cyfrowej