Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2014, 16:52

autor: luckie

Styx: Master of Shadows ukaże się 21.11 w polskiej wersji językowej

Styx: Master of Shadows doczeka się polskiej lokalizacji. Pudełkowa wersja gry ukaże się w naszym kraju 21 listopada 2014 roku. Lokalną dystrybucją nowej skradanki twórców Of Orcs and Men zajmie się firma CDP.pl.

Miłośnicy skradanek wkrótce otrzymają nową propozycję - Styx: Master of Shadows ukaże się 21 listopadaw polskiej wersji językowej - wiadomość - 2014-10-06
Miłośnicy skradanek wkrótce otrzymają nową propozycję
Styx: Master of Shadows w skrócie
  • Producent: Cyanide Studio (Gra o tron Of Orcs and Men)
  • Gatunek: skradanka
  • Cechy szczególne: elementy RPG
  • Data premiery: 7 października (świat), 21 listopada (Polska)
  • Wersja językowa: polskie napisy (PC)
  • Platformy docelowe: PC, PS4, XONE

Firma CDP.pl zapowiedziała pojawienie się Styx: Master of Shadows w polskiej wersji językowej (napisy). Pecetowe wydanie nowej skradanki od Cyanide Studio (twórcy m.in. Gra o tron i Of Orcs and Men), osadzonej w klimatach fantasy, ukaże się w Polsce w serii Gamebook, w atrakcyjnej cenie 39,99 zł. Tytuł będzie dostępny w naszym kraju od 21 listopada 2014 roku. Wcześniej, 7 października, gra zadebiutuje na Steamie i w innych sklepach dystrybucji cyfrowej po angielsku. Poza komputerami osobistymi Styx: Master of Shadows ma trafić również na konsole nowej generacji – PlayStation 4 i Xboksa One – ale póki co nie mamy informacji na temat polskiego wydania tych wersji.

Styx: Master of Shadows pozwoli wcielić się w postać Styksa – goblina zabójcę, znanego z gry Of Orcs and Men. Tym razem jego głównym celem będzie wykradnięcie cennego Bursztynu z Wieży Akenash, silnie strzeżonej, wielopoziomowej twierdzy. Styx będzie musiał niepostrzeżenie przekraść się za plecami strażników lub eliminować ich po cichu za pomocą swojego sztyletu. Co ciekawe, typowo skradankową rozgrywkę wzbogacą elementy RPG, a konkretnie możliwość rozwoju umiejętności i arsenału postaci (w tym tworzenie swojego klona, niewidzialność, czy korzystanie z trucizny).

  1. Styx: Master of Shadows - znamy minimalne wymagania sprzętowe
  2. Oficjalna strona gry Styx: Master of Shadows