Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Electronic Arts Polska Press Release" 13 czerwca 2012, 12:18

Stwórz zwycięską drużynę w FIFA Superstars

Uważasz, że byłbyś lepszym trenerem niż Franciszek Smuda? Mamy dla ciebie wyzwanie!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Z okazji trwającego turnieju UEFA Euro 2012, EA Mobile uruchamia liczne promocje w grze FIFA Superstars i tym samym daje wszystkim kibicom możliwość spróbowania swojego menedżerskiego sprytu i stawienia czoła największym światowym gwiazdom piłki nożnej.

Fani mogą grać swoją ulubioną europejską drużyną narodową, a kluczem do zwycięstwa będzie dobór odpowiedniego składu, taktyki, ustawienia oraz założeń szkoleniowych.

Wprowadzając codzienne promocje, EA oferuje wszystkim menedżerom zespołu w FIFA Superstars możliwość zakupu międzynarodowych graczy na promocyjnych warunkach. Promocje będą ściśle powiązane z kluczowymi spotkaniami EURO 2012, dla przykładu 13 czerwca będzie można kupić piłkarzy z drużyny Portugalii i tym samym wzmocnić swoją drużynę. Wyniki prawdziwych spotkań EURO 2012 będą miały wpływ na kształtowanie codziennej oferty promocyjnej na zakup międzynarodowych gwiazd biorących udział w turnieju EURO 2012.

Stwórz zwycięską drużynę w FIFA Superstars - ilustracja #1

W miarę postępu w grze, gracz będzie miał również możliwość decydowania o pracownikach związanych z zespołem: od trenera do działu sprzedaży jak również wpływania na elementy treningowe zawodników. Liczy się bowiem każda pojedyncza decyzja a gracz jest odpowiedzialny za los swojej drużyny.

Grę FIFA Superstars można za darmo pobrać na iPhone. Grę można pobrać ze sklepu App Store: http://bit.ly/FIFASuperstars.