Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 września 2014, 16:15

autor: Maciej Jałowiec

Stwórz z nami opowiadanie i zdobądź swoje wydanie Dragon Age: Inkwizycja!

Zapraszamy do walki o nagrody! 7 kolekcjonerek i 28 cyfrowych edycji specjalnych czekają na tych, którzy wraz z nami stworzą i zilustrują opowiadania osadzone w świecie Dragon Age: Inkwizycja!

Stwórz z nami opowiadanie i zdobądź swoje wydanie Dragon Age: Inkwizycja! - ilustracja #1

Zabawa trwa, a my wciąż mamy dla Was 28 cyfrowych edycji specjalnych oraz 7 wydań kolekcjonerskich Dragon Age: Inkwizycja! Gorąco zachęcamy od udziału w konkursie polegającym na tworzeniu razem z nami opowiadań osadzonych w świecie wymienionej wyżej gry. Nagrody czekają na autorów najlepszych historii oraz najciekawszych grafik ilustrujących wspólnie budowaną opowieść.

Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie na jego dedykowanej stronie, znajdującej się pod adresem dragonage.gry-online.pl. W chwili obecnej jesteśmy już po pierwszym etapie, co oznacza że na stronie zamieściliśmy pełną wersję początku opowiadania. Jego autorka, Anna Brzezińska, stworzyła go w oparciu o zwycięską pracę użytkownika Capricornian – gratulujemy! Wyróżnień doczekały się także inne historie przygotowane przez członków społeczności GRYOnline.pl. Możecie je wszystkie przeczytać na wspomnianej wyżej stronie konkursowej. Teraz możecie natomiast nadsyłać Wasze pomysły na kolejne losy bohaterów opowieści – czekamy na nie do 28 września włącznie! Wszystkich tych, którzy nie mają ochoty pisać, mogą zawsze spróbować swoich sił w towarzyszących konkursach graficznych, bowiem do 2 października przyjmujemy także Wasze ilustracje do początku oraz I części opowiadania!

Pamiętajcie, aby zapoznać się z zasadami konkursu na dragonage.gry-online.pl. Wasze prace – zarówno tekstowe, jak i graficzne – zgłaszajcie w komentarzach do tejże strony. Zachęcamy do udziału i jednocześnie życzymy dobrej zabawy!

Dragon Age: Inkwizycja to najnowsza część cyklu gier cRPG produkcji studia BioWare, znanego także z serii Mass Effect. Akcja gry rozgrywa się w fantastycznym świecie Thedas, nękanym inwazją demonów pochodzących z tzw. Pustki. Głównym bohaterem jest przywódca tytułowej Inkwizycji, a jego zadaniem jest nie tylko powstrzymanie napaści, ale dowiedzenie się, kto jest odpowiedzialny za sprowadzenie bestii. Rozgrywka polega na eksploracji świata, taktycznej walce oraz rozwijaniu własnej drużyny. Nie brakuje również wyborów moralnych, które warunkują przebieg historii.