Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 maja 2021, 14:54

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 4 maja

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Final Fantasy XV, Yakuza: Like a Dragon, Stronghold: Warlords, PUBG i Project CARS 3.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Okazje te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon to kolejna odsłona cyklu gier akcji o japońskiej mafii. Tym razem twórcy postawili na zmianę formuły – walkę w czasie rzeczywistym zastąpiono turową, a głównym bohaterem nie jest Kazuma Kiryu. Tytuł kupimy w WinGameStore za ok. 152 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Yakuza: Like a Dragon w WinGameStore

Final Fantasy XV

Final Fantasy XV to kolejna odsłona popularnego cyklu jRPG od Square Enix. Produkcję kupimy na Steamie za 62,99 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Final Fantasy XV na Steamie
 2. Final Fantasy XV - poradnik do gry

PUBG

Playerunknown's Battlegrounds to gra z gatunku battle royale. W czasie zabawy trafiamy na mapę z 99 innymi osobami i walczymy o przetrwanie. Produkcję kupimy na Steamie za 36,49 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Playerunknown's Battlegrounds na Steamie
 2. PUBG - poradnik do gry

Stronghold: Warlords

Stronghold: Warlords to kolejna odsłona cyklu strategii czasu rzeczywistego. Tym razem akcja przenosi nas na Daleki Wschód. Produkcję można nabyć na Steamie za 119,99 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Stronghold: Warlords na Steamie

The Long Journey Home

The Long Journey Home kosmiczny sandbox z elementami roguelike oraz strategii. W czasie zabawy wcielamy się w kapitana prototypowego statku kosmicznego, który w wyniku nieudanego testu napędu trafił do nieznanej części galaktyki. Produkcję można nabyć na Steamie za 6,99 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. The Long Journey Home na Steamie

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści to połącznie gry RPG i karcianki, osadzone w uniwersum Wiedźmina. Pierwotnie tytuł miał być kampanią dla pojedynczego gracza w Gwincie. Produkcję można kupić w Humble Store za 5,99 euro (ok. 27,20 zł). Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści w Humble Store
 2. Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Project CARS 3

Project CARS 3 to gra samochodowa oferująca zręcznościowy model rozgrywki. W czasie zabawy możemy wybrać jeden z szeregu licencjonowanych pojazdów, zmodyfikować jego wygląd i osiągi, a następnie stanąć do wyścigu. Tytuł kupimy w sklepie IndieGala za 17,99 dolara (ok. 68,20 zł). Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Project CARS 3 w IndieGala

Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Captain Tsubasa: Rise of New Champions to gra sportowa bazująca na licencji popularnej mangi Kapitan Tsubasa. Tytuł kupimy w sklepie IndieGala za 23,99 dolara (ok. 90,90 zł). Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Captain Tsubasa: Rise of New Champions w IndieGala

The Dark Pictures Anthology: Little Hope

The Dark Pictures Anthology: Little Hope to gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru. W czasie zabawy obejmujemy kontrolę nad grupą studentów, którzy trafiają do tytułowego miasteczka opętanego przez mroczne siły. Tytuł kupimy w sklepie IndieGala za 18,99 dolara (ok. 71,90 zł). Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. The Dark Pictures Anthology: Little Hope w IndieGala

Beyond a Steel Sky

Beyond a Steel Sky to klasyczna przygodówka point-n-click będąca kontynuacją klasycznej przygodówki z 1994 roku Beneath a Steel Sky. Tytuł kupimy w sklepie IndieGala za 16,99 dolara (ok. 64,40 zł). Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Beyond a Steel Sky w IndieGala

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.