Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 maja 2018, 09:48

autor: Adrian Werner

Stories The Path of Destinies za darmo na platformie Steam

W serwisie Steam wystartowała promocja pozwalająca za darmo zdobyć pełną wersję Stories: The Path of Destinies, czyli gry RPG akcji osadzonej w bajkowej krainie fantasy.

Gra zadebiutowała na rynku dwa lata temu. - Stories The Path of Destinies za darmo na platformie Steam - wiadomość - 2018-05-12
Gra zadebiutowała na rynku dwa lata temu.

Serwis Steam przyzwyczaił nas już promocji pozwalających przez ograniczony czas na zdobycie za darmo pełnych wersji gier. Najnowsza oferta tego typu objęła Stories: The Path of Destinies, czyli RPG akcji autorstwa studia Spearhead Games, które ukazało się w 2016 roku.

Tradycyjnie osobom zainteresowanym doradzamy pośpiech, gdyż promocja jest ograniczona czasowo i wygaśnie jutro wieczorem. Warto wspomnieć, że jeśli dodacie Stories: The Path of Destinies do swojej biblioteki gier w Steam, to gra pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy oferta przestanie obowiązywać.

Warto skorzystać z tej okazji, gdyż Stories: The Path of Destinies to udane RPG akcji, które niestety przemknęło przez rynek trochę niezauważone. Gra nie stała się dużym sukcesem, pomimo tego, że oferuje ciekawy świat, ładną grafikę i przede wszystkim dopracowany system walki.

Studio Spearhead Games nie zorganizowało tej promocji tylko z dobrego serca. Zespół chce w ten sposób wypromować swoją następną produkcję w postaci przygodowej gry akcji Omensight, której premiera zaplanowana została na najbliższy wrotek, czyli 15 maja.

Omensight zmierza na pecety oraz konsolę PlayStation 4 i zadebiutuje równocześnie na obu tych platformach sprzętowych. Gra nie jest bezpośrednim sequelem Stories: The Path of Destinies, ale została pomyślana jako duchowy spadkobierca tego tytułu, oferując podobny bajkowy klimat i ciekawy świat fantasy zamieszkiwany przez człekokształtne zwierzęta. Jednocześnie w wielu aspektach projekt mocno różni się od poprzedniej produkcji zespołu, oferując m.in. bardziej zręcznościową mechanikę walki, więcej zagadek oraz system manipulowania czasem.

  1. Stories: The Path of Destinies za darmo w Steam
  2. Oficjalna strona gry