Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2017, 19:19

Steel Division: Normandy 44 – data premiery, pre-ordery oraz informacje o wersji beta

W trakcie oficjalnego streamu deweloperzy strategii Steel Division: Normandy 44 ogłosili datę jej premiery. Zapowiedzieli również, że jeszcze dzisiaj startują cyfrowe zamówienia przedpremierowe na grę. Osoby, które złożą pre-order, otrzymają również automatyczny dostęp do wersji beta.

W trakcie dzisiejszego streamu strategii Steel Division: Normandy 44 na oficjalnym kanale firmy Paradox Interactive, deweloperzy zapowiedzieli datę premiery gry, a także rozpoczęcie przyjmowania cyfrowych zamówień przedpremierowych. Tytuł zadebiutuje w sklepach 23 maja tego roku i będzie dostępny wyłącznie na komputerach PC. Osoby decydujące się na pre-ordery otrzymają dwie dodatkowe jednostki tzw. asów, a więc historycznych postaci związanych z różnymi oddziałami walczącymi w czasie II wojny światowej. Największym bonusem jest jednak automatyczny dostęp do wersji beta, w której przetestujemy najważniejsze funkcje nowego dzieła studia Eugen System na wiele tygodni przed jego debiutem.

Steel Division: Normandy 44 kupimy zarówno w standardowej wersji, w sugerowanej cenie 39,99 euro (ok. 166 zł) jak i w edycji deluxe, kosztującej 59,99 euro (ok. 255 zł). Ta druga poza samą grą zawiera także artbook, poradnik taktyczny, dzwonki telefoniczne, tapety, specjalne awatary na forum Paradoksu oraz sześć dodatkowych jednostek asów.

O Steel Division: Normandy 44 dowiedzieliśmy się zaledwie niecały miesiąc temu. Produkcja jest kontynuatorem modelu rozgrywki używanego w serii Wargame. Twórcy zdecydowali się jednak porzucić współczesne realia na rzecz II wojny światowej. Jak wskazuje na to tytuł, akcja Steel Division rozgrywa się w Normandii i przedstawia walkę oddziałów niemieckich oraz alianckich w 1944 roku. Autorzy obiecują pełny realizm map, które stworzono w oparciu o zdjęcia zwiadowcze z tamtego okresu. Do dyspozycji graczy oddane zostanie w sumie ponad 400 typów jednostek, począwszy od różnych rodzajów piechoty, po pojazdy pancerne i czołgi. W grze znalazły się armie takich państw jak Niemcy, Stany Zjednoczone, Francja, Kanada, Wielka Brytania czy Polska. Sporą atrakcją produkcji ma być tryb multiplayer, pozwalający na bezpośrednie starcia nawet dwudziestu osób.

  1. Oficjalna strona gry Steel Division: Normandy 44
  2. Steel Division: Normandy 44 w serwisie Steam